УАП - Тимчук Марія Іванівна

Адреса:

Україна, Київська, Київ

Місце роботи:

ВГО "Ефективний власник", менеджер

Вчене звання:

магістр адміністативного менеджменту

Нагороди, відзнаки:

Переможець Всеукраїнського поетичного конкурсу радіопрограми «Школяда» (2005), Всеукраїнського поетичного конкурсу «Поетична зима» (2011), дипломант Всеукраїнського конкурсу молодіжної поезії пам’яті Леоніда Кисельова (2012)

Біографічна довідка

Тимчук Марія Іванівна народилася 21 червня 1991 року в селі Красноїлля Верховинського району Івано-Франківської області.
У 2008 році закінчила Красноїльську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.
У 2013 році закінчила факультет біології, екології та біотехнології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, спеціаліст в галузі біології.
У 2014 році закінчила факультет соціології і права Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», магістр адміністративного менеджменту.
У 2011-2012 роках учасниця Програми стажування молоді у Верховній Раді України та Центральних органах виконавчої влади. Проходила стажування в Міністерстві екології та природних ресурсів України, Департаменті державної екологічної політики та міжнародної діяльності, відділі європейської інтеграції (за підтримки Програми сприяння парламенту в Україні ІІ Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)).
У 2012 році проходила стажування в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, в Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю. Цього ж року стажувалася в аналітичному центрі «Політика».
Член Всеукраїнських громадських організацій «Ефективний власник», «Ліга інтернів», «Спілка активної молоді».

Творчі та професійні здобутки

Переможець Всеукраїнського конкурсу яскравих економічних ідей «Нова економічна формація» (2012). Закінчила «Школу молодих жінок-політиків» (2012) та «Вищу політичну школу» (2014).
Автор більш ніж двадцяти публікацій, наукових публікацій, друкувалася в літературному альманасі «Каштановий дім», газетах «Верховинські вісті», «Буковинське віче», «День», «Українська правда».

Усі твори цього автора