УАП - Чернецький Юрій Анатолійович

Адреса:

Україна, Київ

Місце роботи:

Товариство вільних науковців, Голова секції ТВН з математики

Біографічна довідка

Мій вік невпинно наближається до півсотлітнього обрію. Ось-ось… і настане. Напевно, багато хто скаже, що вже час підбивати підсумки щодо першої ланки буремного життя. Та я не стану цього робити, й, іншим не раджу. Наразі, злегка озирнувшись, подивлюсь на свої поточні здобутки.

Маю педагогічну освіту, але вчителем так і не довелось попрацювати. Це трагедія всього мого життя дотепер, оскільки фах обирав за покликом душі.

Отож, одразу по закінченні школи вступив до вишу за спеціальністю "Математика та інформатика". Сталось це наприкінці 80-х років минулого століття. За кілька років потому довелось вдаватись до академічних відпусток, спричинюваних особистими творчими кризами. Натомість, такі перерви в студентському навчанні якраз і були моєю справжньою освітою. Бо не байдикував жодної хвилини. Цей час використовував з користю для себе, та, для усіх вас, хто читає ці рядки.

Один з таких натхненних періодів позаакадемічної освіти спричинив до якісного оформлення моєї наукової теорії в галузі Геометрії. Трохи згодом, десь з-поміж 90-х, довів основну її теорему. Це заклало фундамент до цілісної геометричної картини стосовно фізичного простору, де всі ми й перебуваємо. Відтоді промайнуло вже більше 20-ти років. Виклад цієї теорії, як виявилось, стало справою всього мого життя. Подальші роздуми над усіма таємницями теорії наснажують мене й надалі…

Знайомтесь, Точкулів простір, основний здобуток мого життя! І це ще не все. Для вас у мене є ще багато іншого, цікавого та корисного. Там ви зможете вподобати цілу низку приємних читацьких вражень.

Бажаю всім захоплюючого та найрізноманітнішого читаття!

Усі твори цього автора

Відгуки про автора

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис