УАП - Ткаченко Володимир Тарасович

Адреса:

Україна, Черкаська, Сміла

Місце роботи:

Пенсіонер, Пенсіонер

Вчене звання:

Член НСПУ

Нагороди, відзнаки:

Медаль від НСПУ "Почесна відзнака"

Біографічна довідка

Автобіографія
Я, Ткаченко Володимир Тарасович, народився через два дні після Спаса (21 серпня) 1954 року на околиці м. Кам’янки, Черкаської області в сім’ї робітника машинобудівної індустрії й сапальниці колгоспних буряків.
У сім років був відданий батьками на примусове навчання до початкової Дерев’яної школи. Потім здобував освіту у Кам’яній восьмирічній і, нарешті, визрів у Цегельній середній школі N1 м. Кам’янки.
У вільний від навчання час трудився пастухом, вантажником зерна, причіплювачем борін, сівалок та сіножаток, а по закінченні цієї навчально-виробничої діяльності – токарем.
З 1972 по 1974 рік служив у ратних військах протиповітряної оборони, захищаючи колишню нашу золотоголову столицю від нахабних американських ракет.
Не знаючи куди спрямувати надлишки розуму, в 1981 році мав необережність закінчити Запорізький машинобудівний інститут.
Ледачкував інженером на кількох заводах машинобудівної та приладобудівної галузі, де крадькома від начальства, пописував гуморески. Дописався до книжечки «Стусани» (1992), якою відкуплявся від заповзятих інспекторів ДАІ. Наступною книжкою «Не жалій батька в наймах» (2003) намагаюсь відкупитися від злиднів, старості й всякої напасті. Щоб «Батько в наймах» не був самотній, видав збірку «Ойра-ойра» (2008), вклинивши поміж прози в’язку пересмішок та пародій.
У 2003 році зненацька написав кіносценарій «Кіт з капустою», за який отримав ІІ премію Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова». У 2009 році повторив спробу з кіносценарієм «Московський Клондайк» і отримав ІІІ премію того ж конкурсу.
На основі кіносценарію «Московський Клондайк» написав роман «Масковскій Клондайк».
Маю членство в НСПУ та НСЖУ.

Творчі та професійні здобутки

Автор книг «Стусани» (1992), «Не жалій батька в наймах» (2004), Кіт із капустою», «Ойра-ойра» (2008), «Як був я маленьким» (2017); публікацій в українських, польських, англійських часописах.
Співзасновник та співголова благодійного фонду «Тодось Осьмачка». Лауреат Першого обласного та Другого Всеукраїнського фестивалів гумору й сатири, конкурсу «Вишневі усмішки», другої та третьої премій всеукраїнського конкурсу «Коронація слова».

Усі твори цього автора