УАП - Слободян Володимир Анатолійович

Адреса:

Україна, Запорізька, Запоріжжя

Місце роботи:

РСЦ МВС в Запорізькій області, Провідний спеціаліст

Біографічна довідка

Народився в 1971 році у місті Запоріжжя. Тут живу й працюю. Люблю читати. З дитинства. Можна сказати - я професійний читач. І с тих самих часів за мною як тінь ходила мрія - а може спробувати самому? Пробував. І не раз. Та якось не виходило. Десь так та мрія й загубилася. Думав – назавжди. Та одного вечора питання сина: «Тату, ти так багато читаєш, а сам не пробував написати книжку?», як ліхтарик у ночі, вказало моїй загубленій дитячій мрії шлях додому. В мою, забиту життєвими проблемами, голову. Трохи звикнув до неї я, в решті решт, наважився. У 2018 році вперше прийняв участь у літературному конкурсі. Не виграв, але вітрильник творчості вже відійшов від берега й почав свій рух до нових, наразі ще невідомих, берегів моїх майбутніх оповідань.

Творчі та професійні здобутки

1. На при кінці лютого 2019 року у видавництві Арт Економі вийшла збірка оповідань авторів-початківців з чудовою назвою: "Дев'ять снів чорної кішки". Де дев'ятим сном є моє оповідання.
2. На прикінці травня 2019 року моє оповідання "Яр та селище виродків" , як переможець конкурсу, надруковано у 5 випуску альманаху української фантастики Das ist fantastisch!
(читати тут: http://www.ukrfantclub.com.ua/zurnal/das-ist-fantastisch)

Усі твори цього автора

Відгуки про автора

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис