УАП - Горбенко Олександра Вікторівна

Адреса:

Україна, Київська, Київ

Місце роботи:

Logistics Management Center / Національний транспортний університет, керівник проекту / доцен

Вчене звання:

к.е.н, доцент

Біографічна довідка

Олександра Горбенко
Керівник Logistics Management Center: ринкові дослідження, маркетинг, підтримка профільних наукових і бізнесових заходів. К.е.н., доцент кафедри Транспортне право і логістика Національного транспортного університету, бізнес-тренер, консультант по оптимізації бізнес-процесів в області продажів, логістики, маркетингу. Ведучий майстер-класів, цикл зустрічей «ТОП-100: продажі-маркетинг-логістика». Область професійних інтересів: «Електротранспорт», «Контрактна логістика», «Оптимізація логістичних рішень», «Консалтинг в логістиці», «Прогнозування продажів», «Управління запасами», «Маркетинг в логістиці».
Тренер-розробник курсу «Інформаційні потоки в діяльності логістичних центрів і їх програмне забезпечення» в рамках міжнародної програми TACIS- TEMPUS. Автор навчального посібника «Логістика» (гриф Міносвіти №1 / 11-17561 від 12.11.12) видавництво «Знання».
Сертифікат курсів Митного брокера і декларанта від Асоціації митних брокерів України, згідно з програмою Державної митної служби. Сертифікат незалежного консультанта в галузі освіти за програмою Європейський рух в Україні.
За плечима більше 10-ти років у маркетингу (ЗМІ, консалтинг): маркетинг-директор компанії DelFast, служба кур'єрської доставки на електровелосипедах; шеф-редактор журналів «FOOD UA. Продукти України», «FOOD Technologies & Equipment. Технології та обладнання»; головний редактор журналу «Практика продажів» (ВД «МедіаПро»).
Хобі: фотографія, короткометражні фільми, вело-, мототехніка, альпінізм, йога, музичне вподобання - джаз, транс, рок, класика.
https://logisticsmanagement.wordpress.com/
https://www.facebook.com/LogisticsManagementCenter/

Усі твори цього автора

Логістика
Логістика

70.00 грн