УАП - Горбенко Олександра Вікторівна

Адреса:

Україна, Київська, Київ

Місце роботи:

Logistics in Ukraine / Національний транспортний університет, керівник проекту / доцен

Вчене звання:

к.е.н, доцент

Біографічна довідка

Олександра Горбенко
Керівник проекту "Logistics in Ukraine. Логістика в Україні". https://logistics-ukraine.com
К.е.н., доцент кафедри "Транспортне право і логістика" Національного транспортного університету, бізнес-тренер, консультант з питань маркетингу та PR для компаній транспортно-логістичного сектору.
Професійні інтереси: Електротранспорт, Контрактна логістика, Консалтинг в логістиці, Продажі, Управління запасами, Маркетинг в логістиці.
Розробник та лектор курсу для іноземних студентів з дисципліни Logistics management (English language).
Тренер-розробник курсу «Інформаційні потоки в діяльності логістичних центрів і їх програмне забезпечення» в рамках міжнародної програми TACIS- TEMPUS.
Автор навчального посібника «Логістика» (гриф Міносвіти №1 / 11-17561 від 12.11.12) видавництво «Знання».
Сертифікат курсів Митного брокера і декларанта від Асоціації митних брокерів України, згідно з програмою Державної митної служби. Сертифікат незалежного консультанта в галузі освіти за програмою Європейський рух в Україні.
За плечима більше 15-ти років у маркетингу (ЗМІ, консалтинг): маркетинг-директор компанії DelFast, служба кур'єрської доставки на електровелосипедах; шеф-редактор журналів «FOOD UA. Продукти України», «FOOD Technologies & Equipment. Технології та обладнання»; головний редактор журналу «Практика продажів» (ВД «МедіаПро»).

Усі твори цього автора

Логістика
Логістика

70.00 грн