УАП - Нестеренко-Ланько Лідія Гілярівна

Адреса:

Україна, Львівська, село Заріччя Мостиського р-ну

Місце роботи:

Львівські Сезони Моди, менеджер

Вчене звання:

Член Національної спілки журналістів України

Нагороди, відзнаки:

Мати Героїня

Біографічна довідка

Народилася 16 червня 1947 році в місті Львові. Навчалася в середній школі № 21, у 1977 році закінчила Львівський державний університет ім. Івана Франка, українську філологію, філолог, вчитель української мови та літератури. Працювала методистом в управлінні культури у Львові, вчителем в середній школі села Яворів-Безулька Косівського району ,зав.бібліотекою, референтом на кафедрі академічного живопису Львівської Академії Мистецтв. З 2003 року на пенсії. Працюю творчо.

Творчі та професійні здобутки

У 1973 році відбувся мій творчий дебют в журналі "Жовтень" новелою "Лелече гніздо", З 1973 по 1978 друкувала свої твори в районних та обласних газетах та журналах. У 2005 видала свою першу книжечку поезій
" Сопілкова душа", друкарня "Видавничи дім бамбук" у 2010 видала казку для дітей "Пори року", Видавничий дім "УКРПОЛ", у 2012 видала книжку новел для підлітків і молоді "ВИЗВОЛИТЕЛІ", видавництво "Українські куншти", у 2013 видала збірку поезій, інтимна лірика, "Музика дощу" видавець Стасюк Лілія, Хмельницький, у 2015 у тому ж видавництво видала збірку новел "Сонячний метелик" . маю готову книгу казок "Казки з бабусиної скрині", "Пригоди Солодинки. повісті про братів наших менших " Наші друзі", працюю над біографічним романом "ПОДІУМ"