УАП - Цибульська Таїсія Валентинівна

Адрес:

Україна, Полтавська, Кременчук

Место работы:

приватне підприємство, бухгалтер

Награды, отличия:

Нагороджена грамотою, як одна із фіналістів третього всеукраїнського літературного конкурсу "Pro Patria!" ("За Батьківщину") м.Дрогобич 2014р.

Биографическая справка

Не вмію і не люблю писати про себе, але розумію, що іноді читачу цікаво дізнатися, що ж це за людина отаке-от понаписувала! Тому трошечки про себе. Народилася на Кіровоградщині в смт.Компаніївці в 1975 році. Навчалася у восьмирічній школі, де мені пощастило мати дуже гарних вчителів. Продовжила навчання у Кіровоградському технікумі с/г механізації за спеціальністю "бухгалтерська справа", яке закінчила "з відзнакою" і по цей день працюю за спеціальністю. Більше десяти років проживаю в м.Кременчук Полтавської обл. Одружена, маю двох дітей, дочку і сина.

Творческие и профессиональные достижения

Публікації у збірках: Хрестоматія вихователя ДНЗ(Сфера життєдіяльності ПРИРОДА) видавництво Ранок(2011); Альманах №2 «Ліра» Видавництво «Лілія»м.Хмельницький; Усі ми родом з дитинства(Добра казка) Літ.спілка «Елітер» м.Хмельницький(2012); Збірник української поезії «Вілаґ почуттів» м.Ужгород ФОП Бреза А.Е.(2012); Збірка віршів «Натхнення» м.Кременчук ПП Щербатих О.В. (2013); «Материнська молитва» м.Київ в-во «Наш формат»(2014), “Осінь у камуфляжі” м.Кременчук(2014) упорядник; Журнал “Мамине сонечко” від2до5 (2015)

Все произведения этого автора