УАП - Тимченко Віктор Петрович

Адрес:

Україна, Харківська область, м. Дергачі

Место работы:

Фрілансер

Награды, отличия:

1999 рік – лауреат премії ім. В. Мисика за збірку поезій і прозових творів "Прозріння". Лауреат премії ім. К.Гордієнко. Почесний громадянин м. Дергачі та Дергачівського району.

Биографическая справка

Віктор Петрович Тимченко народився 3 вересня 1930 року в Мануїлівці Дергачівського району Харківської області. Поет, прозаїк, редактор, автор близько 20-ти книг.
У 1960 році заснував Дергачівську літературну студію і тривалий час був її керівником. Віктор Петрович є директором видавництва "Крок". Почесний громадянин міста Дергачі та Дергачівського району.
Протягом багатьох років Віктор Петрович є наставником творчої молоді Харківщини. З 1976-2007 рік очолював роботу з молодими авторами. З 1959 року – член Спілки письменників України.

Юлія Баткіліна, поетка, засновниця літературної мистецької спільноти NETWORчі, м. Харків:
"Віктор Тимченко дав путівку в життя багатьом харківським письменникам. Вважаю його своїм вчителем, власне, це та людина, до якої молодий поет міг завжди підійти, щось спитати, обговорити… Внаслідок нещасного випадку Віктор Петрович повністю втратив зір ще в дитинстві. Проте це не завадило йому здобути освіту, завідувати видавництвом, збудувати власний дім. Він опанував і сучасні технології – вправляється з комп'ютером, як не всі молоді зможуть... Його вірші – це лірична, сильна, гірка класика".

Все произведения этого автора