УАП - Набієва Фара Фарітівна

Адрес:

Україна, Полтавська, Полтава

Место работы:

Фріланс, Автор

Биографическая справка

Фара Набієва (Оксана Фарітівна Бернік) — авторка детективних історій. Любов до цього жанру розпочалась з пригодницьких книжок про юних детективів для підлітків.
Народилась у місті Красноград у 1988 році. Згодом із сім’єю переїхала до Полтави. З дитинства Фара Набієва писала вірші та коротенькі розповіді, якими ділилася з друзями, батьками та вчителями. Отримала економічну освіту за спеціальністю «Облік та аудит», але, пропрацювавши сім років за фахом, усвідомила, що бухгалтерія — не заняття її мрії.
Захоплення. Надає перевагу активному виду відпочинку; полюбляє мандрувати, навіть якщо у сусіднє містечко; займається спортом, зокрема боксом; після сходження на г. Говерлу мріє про підкорення інших вершин.

Творческие и профессиональные достижения

У 2019 році був виданий російськомовний детектив «Кошки из темной комнаты» під справжнім ім’ям — Оксана Бернік. 8 червня 2019 року приймала участь у Книжковому фестивалі «Вихід у світ» в Харківському літературному музеї, де разом із іншими авторами, презентувала свою книгу. Роман «Кошки из темной комнаты» вийшов двома невеликими тиражами та отримав чимало схвальних відгуків.
На даний час працює над психологічним детективом та серією іронічних розповідей про дівчину, яка несподівано для себе відкрила у собі здібності до розслідування заплутаних історій.

Все произведения этого автора

Отзывы о авторе

Оставлять отзывы могут только зарегистрированные пользователи

Чтобы оставить отзыв ввойдите в свою учетную запись