УАП - Науменко Богдан Олександрович

Адрес:

Україна, Сумська, Охтирка

Место работы:

Дніпропетровська медична академія, студент

Биографическая справка

Я, Науменко Богдан Олександрович, народився 01.01.1996 року в місті Охтирка, Сумської області, у сім`ї лікаря. З ранніх літ захоплювався мистецтвом слова, що зумовило велику зацікавленість художньою літературою, поезією та риторикою. Завдяки сприянню батьків мав змогу та наснагу розвиватися в даному напрямку.
Починачи зі шкільних лав почав робити перші спроби написання віршів. В середній та старшій школі приймав участь в літературних конкурсах з поезії міського та обласного значення.
У 2013 році самвидавом надрукував першу збірку оповідань "На обріях Америки", що стало початком спроб у прозі. У 2014 році таким же чином було видано роман "Яничар, або Дерево пам`яті", а в 2015 "Крах Вавилону". У кінці 2017 року видав першу повноцінну книгу "На вістрі леза".
На жаль, література не є моїм головним заняттям. Я студент медичного вузу й старанно отримую необхідні знання для своєї майбутньої професійної діяльності. Проте якщо це є лише роботою, мистецтво ж являє собою маяк, який веде мене бурхливими морями життя до омріяного щастя.

Сторінка фейсбук: https://www.facebook.com/profile.php?id=100014775278422

Творческие и профессиональные достижения

Дипломований масажист

Все произведения этого автора