УАП - Дяков Андрій Степанович

Адрес:

Німеччина, Тюринґія, Ilmenau

Место работы:

Sprachdienst Andriy Dyakov, Фрилансер

Ученая степень:

Кандидат філологічних наук

Биографическая справка

Моє справжнє ім’я — Андрій Степанович Дяков. Мій літературний псевдонім — Микола Черьошин.

Я народився 29 листопада 1970 року в місті Чернівці. У 1992 році закінчив факультет романо-германської філології (англійське відділення) Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича. Кандидат філологічних наук. Із січня 2002 року мешкаю в Федеративній Республіці Німеччині.

Творческие и профессиональные достижения

Головним героєм роману «Даніела» є наш сучасник, що мешкає у Львові. Потрапивши вперше до Берліна, він раптово починає впізнавати місця, котрих він ніколи раніше не бачив. За допомогою знайомого парапсихолога він дізнається про те, що в попередньому житті він був дівчиною на ім’я Даніела, котра насправді мешкала в Західному Берліні, навчалася у Вільному Берлінському університеті, брала активну участь у Студентській революції 1967-1968 років, але трагічно загинула від наркотиків у віці 22 років.

Дія роману «До і після п’ятнадцятого» відбувається в Чернівцях середини 80-х років минулого століття та охоплює період з вересня 1984 року до червня 1985 року. Головні герої роману — учні восьмого класу однієї з чернівецьких середніх шкіл, життя котрих проходить на тлі відомих тогочасних подій. Після трагічної загибелі їхнього однокласника все їхнє життя вони починають поділяти на «до» та «після» цієї втрати. У романі досить докладно описано побут та звичаї тогочасного суспільства.

Роман «Міжсезоння» є продовженням попереднього роману та охоплює період з 1985 до 1992 роки. Герої роману, живучи в епоху Перебудови, названу Міжсезонням, стають дорослими, закінчують школу, вступають до вишів та переоцінюють усю систему суспільних цінностей.

Мій особистий сайт: www.dyakov-sprachdienst.de;
моя сторінка на Facebook — www.facebook.com/andrij.dakivkuzmenko;
www.facebook.com/Mykola.Czerjoszyn

Все произведения этого автора

Даніела
Даніела

160.00 грн

Отзывы о авторе

Оставлять отзывы могут только зарегистрированные пользователи

Чтобы оставить отзыв ввойдите в свою учетную запись