УАП - Хмельовський Орест Михайлович

Адрес:

Україна, Волинська, смт. Локачі

Место работы:

пенсіонер, пенсіонер

Ученая степень:

доцент

Награды, отличия:

Відмінник освіти України

Биографическая справка

Народився 12.11.1948 року в Надсянні. 1966 року закінчив 11 класів Жидачівської школи №1 на Львівщині. 1971 р. закінчив географічний ф-т Львівського Національного університету ім. Ів. Франка. Працював інженером ґрунтознавчої експедиції університету, зав. Лабораторіями педагогіки і психології. З 1994 – 2009 року – завідувач кафедри дизайну Луцького Національного технічного університету. З виходом на пенсію займаюся літературою, філософією і живописом. Двоє дітей, троє внуків і двоє правнуків.

Творческие и профессиональные достижения

Автор теорії дизайну і вчення знаковості, викладених у п'яти книгах «Теорія образотворення» та в низці статей у загальноукраїнських наукових журналах і в мережі Інтернет (http://www.ukrcenter.com). Опублікував більше півсотні статей із питань теорії і практики дизайну та чотири десятки науково-методичних посібників і матеріалів із питань викладання дизайну в Луцькому національному технічному університеті. Узагальнив філософські та дизайнерські питання програмування і проектування українського світогляду та українського стилю середовища проживання. Сформував засади сакральної геометрії в контексті наук семіології та семіотики й інтегрального дизайну.
Десять персональних виставок живопису і графіки, проілюстрував ряд літературних видань, опублікував навчальні відеофільми на You Tube від ОнРА Матріон тощо.

Все произведения этого автора