УАП - Теличук Галина Олегівна

Адрес:

Україна, Київська, Ходосівка

Место работы:

Pink, журналіст

Ученая степень:

магістр

Награды, отличия:

Фіналістка конкурсу позитивних історій «Одного разу в аптеці» Аптечної професійної асоціації 2017 року та переможниця конкурсу нарисів «Моя київська родина», який проводила Спілка жінок міста Києва з нагоди Міжнародного дня сім'ї 2017 року.

Биографическая справка

Галина Теличук народилася 17 січня 1990 року у Києві. У 2013 році отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Переклад» Київського національного лінгвістичного університету. Журналіст, перекладач, поетеса.

Ще в студентські роки почала робити художні переклади та писати сама, переважно це були тексти музичних творів та вірші, але справжнім поштовхом до творчої реалізації стало народження сина Леоніда. Однак материнство – це не єдине джерело натхнення для дівчини. Працюючи журналістом, спілкувалася із багатьма цікавими персоналіями, і їхні історії та палаючі очі завжди займали вогонь і в її душі.

«Мій син – це моє щастя і натхнення, а також стимул ставати кожного дня кращою версією себе. А герої моїх інтерв’ю – це найбільша мотивація: кожного разу після спілкування із талановитою людиною хочеться літати, творити і діяти!»

Творческие и профессиональные достижения

"Таємне життя Святого Миколая" https://www.ft.co.ua/persona/ditina-yimya-i-taemne-jittya-svyatogo-mykolaya/
"Великодні пригоди" https://www.ft.co.ua/persona/imennye-skazki/mja-ditini-ta-velikodn-prigodi/

Все произведения этого автора

Отзывы о авторе

Оставлять отзывы могут только зарегистрированные пользователи

Чтобы оставить отзыв ввойдите в свою учетную запись