УАП - Євтушок Олександр Володимирович

Адрес:

Україна, Рівненська, селище Зоря

Место работы:

газета "Зоря Інфо", редактор

Награды, отличия:

Лауреат 3-ї премії літературного конкурсу для молоді фонду "Смолоскип" 2004 року. Обласна премія імені Світочів 2013 р. Переможець конкурсу "Книга Рівненщини" у номінації "Краще видання для юнацтва та молоді" за книгу «Пиво з абрикосів» 2013 року та за ро

Биографическая справка

Письменник, почасти літературний критик. Член НСПУ. Випускник Рівненського державного Інституту культури, бібліотечно-бібліографічний факультет. Співпрацював з журналом "Україна" у 2007-2009 рр — літературно-критичні огляди новинок української прози. Зокрема на книги Світлани Поваляєвої, Софії Андрухович, Богдана Жолдака, Петра Кралюка, Марини Соколян, Андрія Куркова, Володимира Даниленка, Юрка Іздрика, Віктора Неборака. У повісті "Пиво з абрикосів" в образах кількох героїв можна упізнати декого з відомих українських молодих письменників — Артема Захарченка, Галину Ткачук, Аркадія Поважного, Сергія Синюка.
Співупорядник альманаху рівненської літературної молоді "Наше коло" (2004), антології "Літературна Рівненщина" (2004), збірки оповідань "Автомобільні пригоди" (2016).
Окрім літератури вивчаю та досліджую історію Другої світової війни.

Творческие и профессиональные достижения

Дві книги надрукована за кошти спонсорів, тобто самодруком: романи "Рома та Дмитро Трироги" (Рівне: Волинські оберегеи, 2002), "Д-і-М" (Рівне: Естеро, 2015)
Повість "Пиво з абрикосів" вперше надруковано в альманасі "Нова проза" (Луцьк, 2006, Том 2) - вдруге у 2011 за програмою Рівненської облдержадміністрації книговидання та книгорозповсюдження місцевих авторів (разом із романом "Рома та Дмитро Трироги")
Остання книга - воєнно-пригодницька повість "Чорний солдатик" (Тернопіль, видавництво "Навчальна книга - Богдан", 2019)

Все произведения этого автора

Д-і-М
Д-і-М

25.00 грн

Отзывы о авторе

Оставлять отзывы могут только зарегистрированные пользователи

Чтобы оставить отзыв ввойдите в свою учетную запись