УАП - Литературная стена
![]() | museum Tychyna Пользователь |

Історія, яка дозволяє зануритися в себе. Тут кожен може стати спостерігачем зі сторони. Зіграти свою головну роль. Побачити, що ми відчуваємо, як реагуємо, про що думаємо, що обираємо. Як наші думки впливають на вибори? Чому Він і Вона? Хто вони? Будемо раді вам розповісти та показати, здавалося б на перший погляд, такі прості та звичайні речі.Автор - Наталія Баліцька Актори - Наталія Баліцька та…
Просмотры: 0Читать дальше

За вікном зимно, а, отже час поринати в новорічний та казковий світ. У нашій майстерні ви зможете виготовити оригінальну прикрасу для вашої ялинки або вітальну листівку - подарунок близьким. Майстерня працюватиме щодня! Приходьте до нас! Помайструємо!Разом ми створимо:- вітальну листівку в техніці "айріс фолдінг"- дерев'яну іграшку в техніці декупаж- іграшку з фетруВибір за Вами!ЛОКАЦІЯ: Музей-квартира…
Просмотры: 69Читать дальше

У ці передсвяткові дні так хочеться чогось великого і величного. Хочеться, щоб усі були добрими і світлими, як звуки музики… Запрошуємо створити собі чудовий настрій і відвідати концерт, який подарують нам талановиті студенти Київської муніципальної академії музики ім. Р. Глієра.ЛОКАЦІЯ: Музей-квартира П.Г.ТичиниДАТА і ЧАС: 20.12.2019 о 17:00ВАРТІСТЬ: 15 грн. Деталі за телефоном 234-43-27 або…
Просмотры: 7Читать дальше

Для допитливих і кмітливих непосид у День святого Миколая ми приготували подарунки. Але не все так просто! На вас чекає справжня детективна історія, учасником якої станете саме ви , а також велика-велика таємниця зникнення подарунків.У програмі захоплюючі конкурси та розваги. Приходьте, буде весело!ЛОКАЦІЯ: МУЗЕЙ-КВАРТИРА П.ТИЧИНИДАТА І ЧАС: 19 грудня 2019 16.00-18.00ВАРТІСТЬ: 100 ГРН.КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ…
Просмотры: 7Читать дальше

До 180-річчя від дня народження П.І.Чайковського запрошуємо відвідати музичний лекторій "Класики - нащадкам". Насолоджуйтесь романсами, аріями із опер та камерно-інструментальними творами у виконанні студентів Київської муніципальної академії ім. Р.М.Глієра.Автор проекту та художній керівник – заслужений працівник культури України, викладач-методист Литвиненко Ж.А.ЛОКАЦІЯ: Музей-квартира П.Г.ТичиниДАТА…
Просмотры: 8Читать дальше

Дитячий світ...Він такий особливий... У ці передсвяткові дні дитячим поглядам відкривається невидиме, і вони стають свідком того, як Ангели допомагають людям. Запрошуємо всіх відвідати виставку художніх робіт вихованців Недільної школи при Свято-Троїцькому храмі на Троєщині та переконатися у цьому.ЛОКАЦІЯ: Музей-квартира П. Г. ТичиниДАТА І ЧАС: 5 - 20 грудня 2019 9:00 - 17:30ВАРТІСТЬ: 15 грн. Деталі…
Просмотры: 5Читать дальше

Маленька казка, що прийшла на допомогу мамі літнього вечора...Картина на шовку...Інтернаціональна об'єднуюча ідея - казка сімома мовами в одній книзі.Казка, картина, ідея - вони потоваришували і втілились в книгу.І ось ми святкуємо її День Народження! Приєднуйтесь всі, кому припала до душі ідея.ЛОКАЦІЯ: Музей-квартира П.Г.Тичини ДАТА і ЧАС: 01.12.2019 р. 12:00-13:30ВАРТІСТЬ: 15 грн. Деталі за телефоном…
Просмотры: 8Читать дальше

Передача смислів через мистецькі твори подолає мовні бар'єри. Як розвивалися різні стилі у мистецтві в Індії в другій половині ХІХ-ХХ сторіччя. Про це розповість Мрідула Гош 20 листопада 2019 року о 18.30. ЛОКАЦІЯ: Музей-квартира П.Г.ТичиниДАТА і ЧАС: 20.11.2019 р. 18:30-19:30ВАРТІСТЬ: 15 грн. Деталі за телефоном 234-43-27 або писати tychynafm@gmail.comЗапис на зустріч за телефоном 234-43-27
Просмотры: 14Читать дальше

"До кого говорить?" написав Павло Тичина й звертався до Рабіндраната Таґора, глибоко розуміючи важливість ролі Таґора для людства. У рамках виставкового проекту "Очі", Центр Таґора 14 листопада 2019 р. о 18.00 год. пропонує кураторську екскурсію. Проведе її Наталія Домбровська. По завершенню екскурсії відбудеться лекція-бесіда "Таґор для України - минуле та сучасне" з Мрідулою Гош. ЛОКАЦІЯ: Музей-квартира…
Просмотры: 14Читать дальше

З нагоди 150-річчя Магатми Ґанді Центр Таґора при Східноєвропейському інституті розвитку у партнерстві з Літературно-меморіальним музеєм-квартирою П. Г. Тичини в м. Києві презентують Виставковий проект: «ОЧІ». Виставка представляє фотоматеріали з Індії – це світлини звичайних людей. Вражає вираз їх обличчя, особливо очі. Радість, відсутність агресії. Фото зроблені у різні періоди,…
Просмотры: 21Читать дальше

Хеллоуін це свято з багатотисячною історію, що популярне по всьому світу. За легендами у ніч з 31 жовтня на 1 листопада світ живих зустрічається із духами потойбічного світу. Для більшості дітей це найулюбленіше свято після Різдва, адже під час нього їхні будинки отримають новий вигляд завдяки прикрасам, а найголовніше вони влаштовують переодягання та випрошують (Trick-or-treat) солодощі у господарів…
Просмотры: 35Читать дальше

Наш Київ не тільки живописний, але й музичний.У переддень закриття виставки акварелей та графіки "Наш Київ" запрошуємо на концерт вихованців Київського інституту музики ім. Р.М.Глієра.Пориньте у світ музики, краси і гармонії!В програмі музичні твори В.Косенка, Б.Лятошинського, Ф.Шопена, П.Майбороди, І.Шамо.ЛОКАЦІЯ: Музей-квартира П.Г.ТичиниДАТА і ЧАС: 17.10.2019 р. 17:00ВАРТІСТЬ: вхід вільнийДеталі…
Просмотры: 29Читать дальше

Тичина і живопис… Гадаєте, майстер пера не може бути майстром пензля? Зовсім не так. З дитячих років майбутнього поета захоплював дивовижний світ художніх образів. Маєте нагоду по-іншому прочитати Павла Тичину через призму творчої спадщини його вчителя М. Жука, відомих друзів-художників Ю. Михайліва , О. Шовкуненка, А. Коцки, В. Касіана, О. Кульчицької, К.Трохименка, М. Глущенка, С. Шишка,…
Просмотры: 25Читать дальше

Запрошуємо на щорічний захід Східно-Європейського Інституту Розвитку з нагоди Міжнародного дня ненасильства та Тижня миру та ненасильства. 2019 рік знаменний 150 річчям з Дня народження Магатми Ґанді.2 жовтня 2019 року о 17.00 в Літературно-меморіальному музеї-квартирі П.Г. Тичини відбудеться дискусія на тему: "На зустріч Ґанді: культура несильства" за участю провідних науковців, молодіжних лідерів…
Просмотры: 39Читать дальше

У квартирі №3 на вул. Терещенківській, 5 жив колись поет, тут звучав його голос. Яким він був? Гучним? Сердитим? А може лагідним та мелодійним? Як він розмовляв, читав свої вірші, співав? Чи можна одразу впізнати його голос, порівнявши з іншими? На ці та інші питання дамо відповідь на особливій екскурсії “Я сказав тобі лиш слово…”ЛОКАЦІЯ: Музей-квартира Павла ТичиниДАТА: 11.10.2019ЧАС:…
Просмотры: 29Читать дальше

Улюблене місто кожен бачить по–своєму. Ми об’єднали роботи художників, щоб ви побачили Київ різним: старовинним і сучасним, із золотими банями і втомленими будинками, сучасними магістралями та маленькими тихими вуличками. Акварелі і графічні скетчі Марти Ниркової, архітектурні гризайлі Ольги Баженової, романтичні акварелі Вікторії Григор’євої, Ольги Стерник, Ольги Орловської - це…
Просмотры: 32Читать дальше

"Ще не було епохи для поетів, але були поети для епох", - писала Ліна Костенко. Павло Тичина, без сумнівів, один з них. Через 100 років його поезія залишається актуальною. Запрошуємо вас на презентацію шостого видання першої збірки поета "Соняшні кларнети".ЛОКАЦІЯ: Музей-квартира Павла Тичини ДАТА і ЧАС: 13 вересня 2019 р., 17:00ВХІД ВІЛЬНИЙДеталі за телефоном: (044) 234 43 27 або писати tychynafm@gmail.com
Просмотры: 34Читать дальше

Тичина і живопис…Гадаєте, майстер пера не може бути майстром пензля? Зовсім не так.З дитячих років майбутнього поета захоплював дивовижний світ художніх образів.Маєте нагоду по-іншому прочитати Павла Тичину через призму творчої спадщини його вчителя М. Жука, відомих друзів-художників Ю. Михайліва , О. Шовкуненка, А. Коцки, В. Касіана, О. Кульчицької, К. Трохименка, М. Глущенка, С. Шишка, К.Білокур,…
Просмотры: 33Читать дальше

Быть может, день отмечен где-тоСреди грядущих дат,Когда блеснет прощальным светомПоследний мой закат? Г. ЛахманКоли людина стає чесною сама перед собою? Чи ж не тоді, коли в її вічі зазирає Вічність? А, особливо, якщо неминучість цього дня відчувається зовсім близько. Останній рік життя, останні справи, останні розчерки пера… Поет – творчість – людина. Як Павло Тичина оцінював пройдений…
Просмотры: 39Читать дальше

Сьогодні, у свій день Ангела, запрошую вас у захоплюючий світ поезії та краси. Подорож, під час якої можна пізнати глибинність та відчути справжнє задоволення від прогулянки. Вогонь свічок додає загадковості, а музика доповнює цю історію живою фарбою. Атмосфера повністю підкорює своєю невимушеністю та легкістю. Ви не тільки матимете можливість послухати мої вірші, але й станете учасниками містичного…
Просмотры: 39Читать дальше

Тичина і живопис… Гадаєте, майстер пера не може бути майстром пензля? Зовсім не так. З дитячих років майбутнього поета захоплював дивовижний світ художніх образів. Маєте нагоду по-іншому прочитати Павла Тичину через призму творчої спадщини його вчителя М. Жука, відомих друзів-художників Ю. Михайліва , О. Шовкуненка, А. Коцки, В. Касіана, О. Кульчицької, К. Трохименка, М. Глущенка,…
Просмотры: 46Читать дальше

Її дитяча щирість народжувала в його душі найсвітліші почуття. Її відданість підтримувала його в чужому світі.Її турбота наповнювала затишком його будні.Її любов стала запорукою збереження світлої пам'яті про нього не лише в її серці.Хто вона ˗ ця київська Пенелопа? Чи дочекалася свого Одіссея? Чи стала супутницею його життя? Дізнайтеся про це під час ліричної екскурсії "Київська Пенелопа".ЛОКАЦІЯ:…
Просмотры: 52Читать дальше

Шановні друзі!“Самотності в душі не перебореш, самотності великої… “, – писав Павло Тичина. Ми погоджуємось з великим поетом, та запрошуємо завітати на еккскурсію “Самотна ти, самотний я…”… Самотна ти, самотний я.(Весна! — світанок! — вишня!)Обсипалась душа твоя —(Вранішняя вишня…)Якщо вам цікаво кого Павло Тичина називав…
Просмотры: 47Читать дальше

Яблучний спас припадає на 19 серпня. Наші предки активно відзначали це свято різними обрядами та традиціями, що передавалися з покоління в покоління. Саме цей день свідчив, що скоро наближається осінь, до якої потрібно готуватися.До свята Яблучного спаса, ми запрошуємо вас разом із дітками виготовити райдужну листівку «Яблучко» у техніці “айріс-фолдінг”. Привітайте нею своїх…
Просмотры: 37Читать дальше

До Дня хрещення Київської Русі – України.Коли гул ракет прорізував космічні орбіти, а по телевізору “показували останнього попа”, наш народ ховав свою віру в глибині серця. Не був винятком і Павло Тичина – син псаломщика, випускник духовної семінарії, півчий архієрейського хору. Несподівані книги несподіваними мовами з бібліотеки поета, паперові іконки, зачитані церковні букварі…
Просмотры: 38Читать дальше

Шановні друзі! “Самотності в душі не перебореш, самотності великої… “, – писав Павло Тичина. Ми погоджуємось з великим поетом, та запрошуємо завітати на еккскурсію “Самотна ти, самотний я…” … Самотна ти, самотний я.(Весна! — світанок! — вишня!)Обсипалась душа твоя —(Вранішняя вишня…) Якщо вам цікаво кого Павло Тичина називав…
Просмотры: 47Читать дальше

Поліглот – це про Павла Тичину!Навчись вивчати іноземні мови по-тичинівськи.Запрошуємо прослухати екскурсію англійською мовою і збагатити свій словниковий запас.ЛОКАЦІЯ: Музей-квартира Павла ТичиниДата: 12 липня 2019ЧАС: 18:30-19:30ВАРТІСТЬ: 35 грн.Запис на екскурсію: за телефоном: (044) 234 43 27 абописати tychynafm@gmail.com
Просмотры: 54Читать дальше

Літо – це завжди відпочинок, натхнення, щастя. Для Поета – особливо.Фотографії старі, а Поет – молодий, стрункий, замріяний, закоханий;у лісі, біля моря, на пікніку; з Лідусею, друзями, родичами.Вперше ці фото на виставці «Літо, пляж, Тичина»І вірші, і речі – свідки того щастя.Локація: Музей-квартира П.Г.ТичиниДата і час: 11.06.2019 – 15.07.2019 з 10:00 до…
Просмотры: 64Читать дальше

У квартирі №3 на вул. Терещенківській, 5 жив колись поет, тут звучав його голос. Яким він був? Гучним? Сердитим? А може лагідним та мелодійним? Як він розмовляв, читав свої вірші, співав? Чи можна одразу впізнати його голос, порівнявши з іншими? На ці та інші питання дамо відповідь на особливій екскурсії "Я сказав тобі лиш слово..." ЛОКАЦІЯ: Музей-квартира Павла ТичиниДАТА: 16 траня 2019ЧАС: 18:30-19:30ВАРТІСТЬ:…
Просмотры: 80Читать дальше

День матері - це особливе свято, яке нагадує нам про необхідність вкотре висловити свою вдячність дорогим ненькам за їхню любов і піклування про нас.У цей день діти дарують своїм мамам квіти, святкові листівки, роблять подарунки власними руками, присвячують пісні та вірші. Запрошуємо відвідати Музей-квартиру П.Г.Тичини і цікаво та змістовно провести час. До вашої уваги:1. Майстер-клас. "Подарунок…
Просмотры: 76Читать дальше