УАП - Вже у продажу історичний роман – переможець "Коронації слова"-2018 "Відступник". Де придбати?

Вже у продажу історичний роман – переможець

Після 14-ти років праці над твором Володимир Ворона повідомив читачів про вихід свого роману "Відступник". Роман переміг у Міжнародному літературному конкурсі романів, п'єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей "Коронація слова"-2018.

 

Цією новиною автор поділився у facebook.

 

Дія роману відбувається у часи Давньої Руси.

"…Мені завжди було цікаво: як жили тоді наші далекі пращури? Що спільного у нас з ними? Яке коріння наших звичаїв, вірувань та обрядів тягнеться в ту глибину? Тому сотні досліджень істориків, археологів, краєзнавців, етнографів, тощо перечитав не один раз. Зібрав цілу бібліотеку по цій темі. І мене завжди дивувало, що розмаїття дослідницьких матеріалів в частині вірувань, обрядів, побуту та ремесел часів Давньої Русі незрозумілим чином не знайшло свого відображення в нашій художній літературі….", - написав Володимир Ворона.

 

Як повідомив автор, у книзі йдеться про життя його земляків – простих людей, а не князів – більше ніж тисячоліття тому. Пан Володимир інтригує нас захопливим сюжетом свого твору та гарантує, що "Відступник" насиченіший інформацією про Давню Русь, ніж уся прочитана нами раніше історична белетристика. 

 

Замовити книгу можна:

за номером: 068 910 18 59,

через повідомлення автору: facebook Володимира Ворони.

Вартість книги – 289,00 грн.

 

Портал вітає пана Володимира з виходом нової книги та з Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоровя, миру, гармонії й натхнення для нових робіт. Будьте щасливі, пане Володимире!

 

25.07.2018

Источник: https://www.facebook.com/