УАП - Від світанку і до вічності

Від світанку і до вічностіВід світанку і до вічностіВід світанку і до вічності
Від світанку і до вічностіВід світанку і до вічностіВід світанку і до вічності

Категория:

Художня література

Год издания:

2014

Издательство:

Азалія

ISBN:

978-617-7058-28-0

Количество страниц:

240

"Ох, як тяжко! Немає вже більше сил терпіти, – думала Женя, тікаючи з дому. – Набридло і наболіло – допекло! Пекло. Пекло, а не життя!". Біля кам’яного містка, що переводив вулицю на інший бік села, повернула праворуч і над самісіньким плесом рукава Усті, який брав початок десь у глибинах тутешнього лісу, вибігла до річки. Отак, як була босоніж, так і дременула... Понад річкою уже роса і прохолодніше...
…Коли Жені було лише кілька рочків, з родини пішов батько – покинув смертельно хвору дружину, покинув і її, Женю, таку маленьку – і не пошкодував… Згодом не стало мами. Раннє сирітство, страшна війна, важкі повоєнні роки – все це випало пережити Жені. Їй було б неймовірно важко, якби не… Фаліст. Вона кохала його, а він – її. Проте все раптово змінилося: Фаліст пішов на службу до армії, до іншої країни. Женя віддано чекала: на Фаліста і на їхнє весілля… Та долі молодих людей розвів єдиний лист товариша. І наступна Женина зустріч з Фалістом відбулася, уже коли вона стала дружиною іншого чоловіка. Невже в житті їй не судилося бути щасливою з коханим?..
У романі "Від світанку і до вічності" письменниця Ірина Одерако розповідає історію, події якої насправді відбувалися на Рівненщині: це історія життя її бабусі Євгенії. Перший великий твір молодої української письменниці цікаво й переконливо малює буття волинського села протягом столітнього відтинку часу.

Формат електронного файлу книги: pdf

Отзывы о произведении

Оставлять отзывы могут только зарегистрированные пользователи

Чтобы оставить отзыв ввойдите в свою учетную запись