УАП - В Ривне возрождают СУП

В Ривне возрождают СУП

Друзья, невероятная новость! Литературный фестиваль СУП, который состоялся 2011 года в Ривне планируют провести снова. Ориентировочная дата проведения фестиваля – июнь 2017 года.

 

Известный поэт из Ривне Андрей Пермяков сообщил об этом на странице Facebook:

 

СУП – НАЙПЕРША НАЙСМАЧНІША СТРАВА УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРНОЇ КУХНІ!

 

Перший в Україні фестиваль, що поєднає музику, поезію, прозу, переклад та соціальну складову. Початок червня.

 

Мета СУПу – стимулювати використання української мови у величезному Всесвіті культури, сприяння національно-культурному відродженню України, активізація роботи серед молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, популяризація, поліпшення роботи з обдарованою, творчою молоддю, всебічна підтримка талановитих літераторів.

 

Додамо ще так чарівну фразу: Реалізація соціокультурного потенціалу держави в контексті популярних тенденцій культури серед громадян.

 

Рівне, через такий фест, може приймати безпосередню участь у створенні літературного процесу України.

 

Фестиваль матиме конкурсну, навчальну та концертну частини.

 

КОНКУРСНА ЧАСТИНА

Критерії конкурсу будуть прописані окремо по кожній номінації в Положенні. Вбачається оголошення конкурсу на найкращі твори за темою «Рівне – місто унікальних подій та людей» (безпрограшний варіант))) за номінаціями – інгредієнтами СУПу:

Сучасна Українська Поезія

Сучасна Українська Проза

Сучасна Українська Пісня

Сучасний Український Переклад

 

Грошова номінацію лауреату - 5000 грн. та дводенне проживання на двох у Рівному в одному з готелів міста під час фестивалю.

 

Грошова премія за перемогу в кожній номінації – 1000 грн. та проживання на двох у Рівному в одному з готелів міста під час фестивалю.

 

Заохочувальна премія бажаючим учасникам конкурсу – проживання в гуртожитку, наприклад, Рівненського інституту вдосконалення.

 

НАВЧАЛЬНА ЧАСТИНА

Проведення майстер-класів, семінарів та тематичних лекцій з літератури.

 

КОНЦЕРТНА ЧАСТИНА

Проведення низки виступів та перфомансів за участю учасників конкурсу та відомих постатей літератури.

• Поетичний батл та спортивні змагання. Поетичний батл в один з днів фестивалю провести паралельно зі змаганнями борців клубу єдиноборств. Наприклад, Праджат, Будокан та Клуб бойових митців Дмитра Лазуткіна

• Гала концерт «Віршсток» (назва Леонід Репета) за участю найхаризматичніших авторів, переможців конкурсів та рок-гуртів.

Своєрідна перекличка та аналогія із фестивалем Вудсток приверне туристичну увагу Рівного, фестиваль можна буде зробити постійним на теренах міста.

• Літературно-музичний конкурс для вихованців дитячих будинків

 

ПРИБЛИЗНИЙ КОШТОРИС ЗАХОДУ

 

ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЗАТРАТИ та ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Оренда площадок для проведення семінарів, майстер класі та концертів, звук, світло – 15 тис.

 

ДЕКОРАТИВНО-ХУДОЖНЄ ОФОРМЛЕННЯ

Створення бренду фестивалю та виготовлення сувенірної продукції (футболки, календарі, еко-сумки). Виготовлення та монтаж «бренд волу». Поліграфія та афіші. Реклам в ЗМІ та зовнішня реклама. Виготовлення статуеток та дипломів – 35 тис.

 

ЗАПРОШЕННЯ/УЧАСТЬ/ПРОЖИВАННЯ УЧАСНИКІВ

Проїзд (оплата білетів), проживання (20 літераторів з України, серед яких члени журі, лекторі та почесні гості та іноземні письменники наприклад 5 - напівлюкси, 10 – поліпшений стандарт, 10 – стандарт) транспорт по місту, гонорари, робота жюрі, премії, супровід. Витрати на харчування. 70 тис. грн.

 

Видання антологіяї фестивалю – 200 примірників – 9 тис.

 

Адміністративна та творча група організаторів 6 людей – 14 тис.

 

Волонтери різних професій: на партнерских умовах.

 

Всього: 143 тис.

 

Прохання сприяти організаційно, медійно та емоційно і фінансово згідно всіх пунктів кошторису.

 

Именно благодаря активности общественных организаций, отдельных волонтеров, активной поддержке спонсоров, СМИ и представителей местной власти город Ривне добавил оборотов в приобретении статуса Большого Города, открытого для выдающихся масштабных событий. В частности, ежегодно в августе жители и гости города движутся в ритме джаза :) и джазируют на международном событии Art Jazz Cooperation. В 2016 году, в августе, усилиями Ривненской областной организации "Украинская Ассоциация Маркетинга" и исполнительного комитета Ривненского городского совета Ривне провело масштабное кинособытие – Ривненский международный кинофестиваль.

С нетерпением ждем СУП! Уважаемые организаторы, Украинский Авторский Портал готов оказать поддержку и открыт к сотрудничеству по тел. 063 776 7766, support@book-ua.net.

 

Наталья Богданец

14.11.2016

Источник: http://book-ua.net/