УАП - Управління сталим розвитком підприємств: теоретико-методологічний аспект

Управління сталим розвитком підприємств: теоретико-методологічний аспект

Категория:

Підручники і посібники

Год издания:

2014

Издательство:

Ліра-К

ISBN:

978-966-2609-73-8

Количество страниц:

334

Монографія присвячена науково-теоретичним, методичним і практичним аспектам становлення та розвитку процесів управління сталого розвитку підприємств. В роботі розглянуті теоретичні основи управління сталим розвитком підприємства, визначено відповідні концептуальні підходи, в основу яких закладено позицію забезпечення сталого розвитку через управління його потенціалом на матеріальному, енергетичному та інформаційному рівнях.
Досліджено особливості інституційного та господарського середовища в яких функціонують авіапідприємства в Україні та з’ясовано передумови необхідності їх сталого розвитку.
Обґрунтовано методологічні підходи до побудови системи управління сталим розвитком авіапідприємств, в основу яких закладено холічний підхід, що базується на інтегративній взаємодії системи та механізму управління розвитком через поєднання базових підсистем стратегічного, корпоративного управління та забезпечуючих підсистем інформаційно-
аналітичної і контрольно-адаптаційної, за рахунок такої взаємодії створюється підсистема динамічного управління потенціалом розвитку підприємства. Використовуючи методологічний
підхід, запропоновано моделювання процесів управління потенціалом розвитку через встановлення форм і характеру функціональних взаємозв’язків у межах тріади «ресурси-компетенції-результати», як на одному рівні, так і між рівнями, а також із врахуванням наявних корегувальних впливів зовнішнього середовища. Розроблено комбінований структурно- критеріальний підхід адаптації до змін на основі адаптивного та онтогенетичного критерію, науково-методичний підхід до прогнозування потенціалу розвитку авіаційних підприємств в Україні.
Розрахована на науковців, викладачів, аспірантів, фахівців з управління та тих, хто цікавиться науково-теоретичними та практичними аспектами управління сталого розвитку підприємства.

Формат електронного твору: pdf

Отзывы о произведении

Оставлять отзывы могут только зарегистрированные пользователи

Чтобы оставить отзыв ввойдите в свою учетную запись