УАП - Теплі колискові для малят: збірка Галини Буділової "На добраніч, Сонечко!" вже у продажу

Информация о авторе

Теплі колискові для малят: збірка Галини Буділової "На добраніч, Сонечко!" вже у продажу

 

Чи співаєте ви своєму малюку колискові? Часто ми просто вмикаємо музику перед сном і йдемо займатися своїми справами. І дарма. Адже мамин голос, сповнений любові та ніжності, здатний на магічні речі… Саме в стані дрімоти малюк найбільше відкритий до сугестії – м'якого програмування. В цей час мама може навіяти дитині образи її довгого та щасливого життя, а ще запрограмувати на видужання й подолання страхів. Малюку не важливо, є у вас голос чи слух. Головне – енергетика найріднішого у світі голосу.

 

На жаль, не завжди легко знайти гарні колискові українською, а тим більше – сучасні та легкі, які добре запам’ятовуються. Із цим зіткнулася і дитяча письменниця Галина Буділова, коли народився її синочок. У результаті виникла збірка із 16-ти її авторських колискових, яку проілюструвала талановита художниця і мама двох діточок Аліна Лобанова.

 

 

 

 

 

 

Аліна Лобанова

 

"Робота над ілюстраціями до збірки стала справжнім вибухом емоцій! Мені хотілося передати усю ніжність та турботливість маминих почуттів. Часто образи приходили у снах… - розповіла художниця. - Головним критиком виступила моя донечка Даринка. Це вона порадила ввести до ілюстрацій отого сірого кота, що всюди з'являється. Це наш кіт Марс :) Книгу "На добраніч, Сонечко!" я лагідно називаю «наше дитятко». Адже це щира любов мам, які вклали свою душу у створення книги".

 

У збірці є колискові для дівчат і хлопчиків, більшість із них – персоналізовані, тобто в текст можна ввести ім’я дитини. Також ідея письменниці полягає в тому, щоб спростити мамі життя, вмістивши у збірку QR-коди. За ними кожна мама зможете перейти на YouTube канал і прослухати їх у виконанні прекрасної співачки Аріни Литвинчук. А опісля – заспівати своєму малюкові.

 

Аріна Литвинчук

 

"Голос мами – як еліксир щастя для дитини. І хоча я поки не стала мамою, для мене важливу роль у житті відіграють діти. Вони – наше майбутнє, і я вважаю, що естетичне виховання малят – це важливо. Тому мені дуже хотілося створити добрі та красиві колискові, які будуть подобатися діткам і їх батькам. До речі, в майбутньому я мрію про двійняток – дівчаток, і вірю в те, що мрії збуваються! Тож я дуже сильно попросила Галину написати для них колискову. Вона, як чарівниця, написала чудові слова, і ми створили колискову для мене:«Колискову для двох діточок", – розповіла співачка.

 

Свою підтримку проекту надала Олена Ющенко, засновниця благодійного фонду "Мамине серце", яка написала рецензію до збірки. У планах – продаж книги також і через фонд. Так, кожна мама, яка придбає цю книгу, щоб дарувати любов своєму малюку, зможе поділитися нею і з іншими дітками, яким дуже потрібне тепло і допомога.

 

"Ця книга стане справжнім маминим помічником. Ми навіть залишили порожні місця для маминої творчості. Кожна мама зможе внести свої зміни до тексту і на готову музику за готовим патерном створити максимально персоналізовану колискову-мантру для власної дитинки. Це моя мета – залучити матусь до цього креативного процесу, щоб вони співали своїм малюкам, і таким чином практикували мама-терапію. Адже немає нічого більш магічного, ніж мамина любов", - наголосила письменниця Галина Буділова.

 

Зараз книгу можна замовити на сайті видавництва "Колесо життя".

 

Буктрейлер до книги дивіться тут:

 

 

Запрошуємо вас на презентацію книги 22 вересня на львівському Форумі видавців. А поки пропонуємо послухати і поспівати для своїх малюків декілька колискових зі збірки :)

  

  

 

За повідомленням Галини Буділової

 

Отзывы о публикации

Оставлять отзывы могут только зарегистрированные пользователи

Чтобы оставить отзыв ввойдите в свою учетную запись