УАП - Надруковано книгу "Тотем ночі" Олега Готка

Информация о авторе

Надруковано книгу "Тотем ночі" Олега Готка

З радістю повідомляємо, дорогі читачі, що у 2019 році паперовий сучукрліт поповнився ще одним достойним твором – видавництво "Гамазин" опублікувало іронічно-містичний роман письменника з Рівного Олега Готка "Тотем ночі" для аудиторії, старшої 18-ти років.

 

Про що книга?

 

Головна героїня "Олена, справді, була схожа на татарку, але продовгуваті чорні очі й пряме чорне волосся дісталися їй зовсім з інших причин. Так вийшло, що серед її пращурів був індіанець чероки. Свого часу він виявився одним із трьох посланців, спрямованих індіанцями до Наполеона. З лише їм відомих причин червоношкірі порахували того за більш білого батька, аніж той, що сидів у Великому Білому Вігвамі. Бонапарт же, як відомо, на пропозицію скорити Північну Америку не спокусився, і чероки довелося проробити з ним похід до Москви. На полі під Бородіно вони не на жарт здивували кількох гренадерів, підстреливши їх з луків. Скальпи індіанцям зняти не вдалося, тому що ті були лисі як коліно. Це, а також кілька контузій, настільки вибило нещасних чероки з військової колії, що повертатися з Росії стежкою війни вони не захотіли, закінчивши свої дні в Біловезькій пущі. Там індіанці полювали на зубрів, плутаючи тих з бізонами...".

 

Таке в Олени Кірш екзотичне як на жительку нашої країни коріння, але ще більш дивовижні пригоди доведеться їй пережити на сторінках роману "Тотем ночі".

 

Крім неї, у цій книзі, дія якої розгортається упродовж трьох днів і ночей листопадової повні на межі ХХІ століття у невеличкому райцентрі на півночі України, фігурують ще кілька персонажів.

 

Серед них і два товариша, які випадково потрапляють у халепу, в результаті чого стають об’єктом полювання цілої родини вервольфів.

Тож читайте і переймайтесь!

 

Від видавництва: з давніх-давен вони живуть поруч. Вони поросли легендами, а ще час від часу проростають вовною. У повню. І як їх лише не називають - і вовкодлаками, і вовкулаками, і нарешті, перевертнями. Але спільними у всіх визначеннях завжди є одне - їхня здатність до перевтілення. У людей. Майже. У романі "Тотем ночі" мова йде саме про це. Майже.

 

Дізнайтеся, де можна купити книгу "Тотем ночі"

 

Отзывы о публикации

Оставлять отзывы могут только зарегистрированные пользователи

Чтобы оставить отзыв ввойдите в свою учетную запись