УАП - Є - 24 "Оса"

Є - 24 "Оса"

Информация о авторе

Категория:

Художня література

Год издания:

2016

Издательство:

Самвидав

ISBN:

Самвидав

Количество страниц:

78

Героями твору є двоє друзів - Андрій та Олександр. Вони разом служили в армії, разом воювали в АТО, тепер разом займаються волонтерською діяльністю. Їм обом близько 30-ти років. Андрій одружений, у нього є мала дитина, він живе з сім’єю на Волині. Він підтримує тісні дружні зв’язки з Олександром, що живе в Миколаївській області. Олександр не одружений. Він важко переживає втрати побратимів в АТО і відрізняється великою емоційністю.
Читач бачить світ очима Олександра. Саме він розповість читачу неймовірну історію про те, як зустріч з підлітком Андрійком змінила їхні життя та життя всієї країни. Андрійко вигадав важкий безпілотник і назвав його "Оса". Але навіть в кресленнях "Оса" виглядає фантастично, тому Олександр не відразу погоджується допомогти хлопцю.
Героям доведеться пройти чимало випробувань на шляху в реалізації проекту. Вони зустрінуться з іншими волонтерами, небайдужими людьми та байдужими чиновниками. Попри все "Оса" здійметься в небо і зарекомендує себе як ефективна зброя і чудовий розвідник.
Пізніше з’являться інші моделі безпілотника, що дозволять звільнити нашу землю. Важкий безпілотник дозволить пробратися в тил ворога. Він літатиме на низьких висотах і наноситиме максимальну шкоду ворогу, не займаючи місцевих жителів...

Формат електронної книги: pdf.

Отзывы о произведении

Оставлять отзывы могут только зарегистрированные пользователи

Чтобы оставить отзыв ввойдите в свою учетную запись