УАП - Фантазиями мы живём

Фантазиями мы живёмФантазиями мы живёмФантазиями мы живём
Фантазиями мы живёмФантазиями мы живёмФантазиями мы живём

Категория:

Художня література

Год издания:

2018

Издательство:

МП "Леся"

ISBN:

978-617-76-38-04-08

Количество страниц:

265

Книга, видана у 2018 році, включає вірші 2017-18 років і п'яту редакцію сонетів К. Марло В. Шекспіра. Автор юридично довів що К. Марло є спіавтором Британського Літературного Спадку, приписаному Англіканською церквою засновнику театру "Глобус" В. Шекспіру, який мав початкову освіту церковної школи. На той час К. Марло закінчив університет у Кембриджі.
Ще сеиеро співавторів, у тому числі графиня Ретленд, чекають свого визнання. Газета "Гардіан" у 2017 роц сповістила про визнання літературним загалом світу співавторства К. Марло.
Всі поети (письменники) Британії часів Шекспіра повинні були продавати свої твори театру, у нашому випадку "Глобусу" , втрачаючи при цьому своє право на авторство. Таким чином і В. Шекспір повинен був продати свої твори театру "Глобус".
Спритник того часу видав піратську копію п'єс та сонетів, придбаних театром, під ім'ям засновника В. Шекспіра, але книга не користувалась попитом та пролежала у сховищі десятиліттями.
Так "піратська" книга дала ім'я В. Шекспіра всім придбаним творам. Це, за Правом Прецеденту (Прецедентне Право Британії), було схвалено церквою і Королевою Британії.

Формат файлу електронної книги: pdf
Мова творів: російська.


Отзывы о произведении

Оставлять отзывы могут только зарегистрированные пользователи

Чтобы оставить отзыв ввойдите в свою учетную запись