УАП - ANALOGIA ENTIS

ANALOGIA  ENTISANALOGIA  ENTISANALOGIA  ENTIS
ANALOGIA  ENTISANALOGIA  ENTISANALOGIA  ENTIS

Категория:

Художня література

Год издания:

2002

Издательство:

Самвидав

ISBN:

Самвидав

Количество страниц:

52

Ще Зигмунд Фройд, відомий психолог минулого, помітив, що головним «ядром» людської особистості є підсвідоме. Саме воно визначає наші вчинки, задуми та бажання. І коли нам погано, ми часто прагнемо повернутися в ті місця, де було затишно і комфортно ... в дитинство…
Але, зазвичай, буденність, яка контролюється нашим головним «я», нашою свідомістю, відкидає ці бажання. І чим старшими ми стаємо, тим ті образи тьмяніші. Ми прагнемо контролювати себе та чітко підпорядковувати раціональному.
«Так треба», – це основна формула, якою ми змушуємо себе рухатися «правильним шляхом», бути «таким, як всі»: ходити на роботу, щоб заробляти гроші та виконувати чужі вказівки, перейматися набридливими обов'язками тощо.
І всі спроби підсвідомості проявити нашу справжню суть, ми намагаємось пояснити з точки зору зарозумілої раціональності, скидаючи те на «випадкову помилку», на «збіг обставин», на «нещасливу долю», тим самим намагаючись заколотити вхід до свого глибинного «я».
Проте підсвідоме нікуди не зникає. Воно продовжує боротьбу за особистість… в снах… у мріях… в наших неконтрольованих поривах…

Публікується в авторській редакції.
Формат електронної книги: pdf.

Отзывы о произведении

Оставлять отзывы могут только зарегистрированные пользователи

Чтобы оставить отзыв ввойдите в свою учетную запись