УАП - 5 прозових свіжаків, які вже сподобалися читачам

5 прозових свіжаків, які вже сподобалися читачам

Першопрохідці кажуть, що книги, про які йдеться, – круті, захопливі та варті моєї й Вашої уваги, шановний читачу. Переглянула жанри – і так, мене вони вже зацікавили. Дивіться сюди: детектив, трилер, книга про менеджмент і мотивацію (сьогодні в цьому треба розумітися кожному), роман-антиутопія та книга з психології – чудові україномовні видання вже чекають на наші з Вами руки! То як, почитаємо?

 

"Пластилін", Іра Баковецька-Рачковська

 

Уже є перші відгуки на книгу! А презентацію авторка анонсувала 31 травня у Києві, в арт-клубі "Теплий Ламповий", вул. Глубочицька, 72, початок: 16.00. Тож приходьте!

 

 

Досі знала Ірину Баковецьку як авторку прекрасних віршів. Кажуть, що талановиті поети мають проблеми з прозою. Та я в це не вірю. Погляньте лише на відгуки, які залишили книжкові блогери та інші читачі на Ірин прозовий "Пластилін"! (відгуки – на сайті видавництва).

 

 

Про що книга? Головний герой роману "Пластилін" — журналіст на прізвисько Кекс — береться за розслідування вбивства одинадцятьох своїх колег, заразом поринаючи в глибини власної душі й ув’язаючи в пластиліновій масі людської буденності.

 

Що за істота наважилася скоїти це жахіття? Яким міг би бути мотив? Чи є це ритуальною витівкою релігійних фанатиків або кровожерною помстою зневіреної коханки?.. Чим далі заходить розслідування, тим краще для читача відкривається світ головного персонажа. Кексові доведеться пройти важкий шлях, щоб розплутати справу. Лише знайшовши вбивцю, він зуміє зрозуміти себе.

 

"Управління викликами. Як застосувати спортивну стратегію у житті та бізнесі", Володимир Кличко

 

На сайті видавництва "Наш Формат" триває передзамовлення книги. Про схильність до написання книг у братів Кличків чула років 13-15 тому, коли вийшла їхня книга "Наш фітнес". Нова книга Володимира, схоже, про те, як правила з попередньої книги використовувати в бізнесі та взагалі, у житті. І це цікаво!

 

 

Про що книга? Хай якою справою ми займаємося: бізнесом, побудовою кар’єри чи спортом, щодня ми стикаємося з випробуваннями. Їх неможливо уникнути. Тому потрібно навчитися управляти ними.

 

Володимир Кличко понад 25 років присвятив боксу й досяг вершини, ставши чемпіоном світу й олімпійським чемпіоном. Водночас він розвивався поза великим спортом. Володимир став засновником промоутерської компанії K2 Promotions, благодійної організації Klitschko Foundation, компанії Klitschko Management Group. У 2016 році розробив авторський курс з менеджменту та викладає в Університеті Санкт-Ґаллена у Швейцарії.

 

У книзі Володимир Кличко пропонує стратегію управління викликами, яку він напрацював протягом спортивної кар’єри. Ви дізнаєтеся про 12 спортивних принципів, які Володимир успішно використовує в бізнесі й житті.

 

"Джерело", Ден Браун

 

Нещодавно КСД привітали повідомленням про те, що "Століттями релігії світу намагалися пояснити походження людини...". Нарешті, - подумалося! Нарешті! Чому ж в Україні – з таким запізненням?

 

 

Про що книга? Отже:

століттями релігії світу намагалися пояснити походження людини. І ось Кірш — колишній учень Роберта Ленґдона, відомий мільярдер та винахідник — здійснює приголомшливе відкриття, яке здатне не просто похитнути, а й спростувати постулати всіх релігій. На сенсаційну лекцію в музеї Ґуґґенгайма запрошено і професора Ленґдона. Але Кірш не встигає викласти свою неймовірну теорію — його вбивають. Матеріали лекції Кірша захищені 47-значним паролем… Тепер від професора Ленґдона та директорки музею Амбри Відаль залежить, чи дізнається світ таємницю свого походження.

 

Складні головоломки, втеча від іспанської поліції, смертельні сутички, загадки, схожі на химерні будівлі славетного Ґауді, запаморочливі сплетіння вуличок Барселони — і десь серед цього виру сховане воно, джерело…

 

"Стіна", Андрій Цаплієнко

 

Мар’яна Савка та Андрій Цаплієнко – про "Стіну"

 

 

Військовий кореспондент Андрій Цаплієнко підготував на розсуд читачів роман-антиутопію "Стіна". На полицях книгарень "Стіна" з’явиться наприкінці травня. Ходять чутки про те, що за сюжетом нібито готують сценарій кінофільму… І це додає інтриги!

 

Про що книга? У фантастичному романі перед читачем постають два постапокаліптичні суспільства: одне упевнено торує прогресивний шлях розвитку, а інше — деградує. Автор переконаний, що ментальність і тяглість традицій дуже мало змінюються впродовж століть.

 

Герої роману — українці та росіяни, носії яскравих національних рис — перебувають у постійному напруженому антагонізмі. Війна між ними йде відразу на кількох рівнях — від збройних сутичок до зіткнень душ та внутрішніх переконань.

 

А Дикі Поля, які залишаються після великих і малих протистоянь, — це як незагойні рани, ракові пухлини: вони продовжують кровоточити, демонструючи людству, що війна породжує тільки війну.

 

"Емоційний інтелект", Деніел Ґоулман

 

Мені подобаються книги Олівера Сакса, Ірвіна Ялома, а ще – Зигмунда Фройда. Чому б не спробувати почитати ще й Ґоулмана?

 

 

Про що книга? Залежність між інтелектом і життєвим успіхом зрозуміла і майже аксіоматична. Але ж на життєві здобутки впливає й емоційна сфера людини.

 

Які емоційні складники передусім формують нашу долю?

 

Для чого нам емоції та як навчитися ними керувати?

 

Чи можна виправити емоційні моделі, закладені в людині, коли вони гальмують її рух до кращого?

 

Чи реально об’єднати два слова «емоційний інтелект» і не отримати суперечність?

 

Відповіді на ці питання дає ця оперта на наукову базу і, водночас, легко написана для широкої аудиторії книга...

 

Чекайте на книги! І читайте з любов'ю! ;)

 

Фото: Тетяна СладковськаМонолітНаш ФорматКСДVivat

21.05.2018

Наталя Богданець

Источник: http://book-ua.net/