УАП - Підтримай портал!

 

Український Авторський Портал www.book-ua.net був створений і підтримується ентузіастами, які мають на меті створити простір для популяризації українського авторського контенту в цифровій формі та вже зробили перші кроки у цьому напрямку.

 

Коли Портал був лише ідеєю, ми вирішили діяти на засадах визнання авторського права і принципового неприйняття інтелектуального піратства та зняти бар'єри між автором і читачем.

 

Про які саме бар'єри йде мова?

 

По-перше: в Україні автор не може надрукувати книгу без витрат на поліграфію, що вимірюються тисячами гривень. І як наслідок - автору немає що запропонувати читачу. Цей бар'єр зникає, якщо ми говоримо про макетування цифрової книги. Кожен автор може створити таку книгу, витрачаючи в рази менше, і запропонувати її читачеві. 

 

По-друге: число читачів книги часто обмежене накладом видання. Цей бар'єр стирається у випадку з цифровим контентом, адже вже можна говорити про читачів зі всього світу, які мають доступ до Інтернету та заходять на book-ua.net.

 

По-третє: інколи висока вартість книги заважає читачу отримати таке бажане і довгоочікуване видання. І хоча цей бар'єр - відносний, але все-таки, для багатьох відчутний. У цифрових книг порівняно менша вартість, вони компактніші й можуть бути з читачем будь-де і всі одразу.

 

Крім всього, ми регулярно перераховуємо автору гроші, що надходять із продажів його електронних книг.  

 

Ми сподіваємося, що наш задум знайшов позитивний відгук у багатьох авторів, і вони будуть користуватися нашим ресурсом. Дехто з них уже почав, їхні книги можна знайти у Каталозі.

 

А щоб процес користування ресурсом був зручним, щоб кожен автор почувався комфортно на Українському Авторському Порталі, ми хочемо його вдосконалити. Під удосконаленням мається на увазі впровадження додаткових зручностей у функціонал сайту book-ua.net.

 

На це потрібні витрати, які ми не зможемо покрити коштами від результатів діяльності Порталу.

 

Нам потрібна Ваша підтримка, якщо Ви - наш однодумець.

 

Підтримайте Український Авторський Портал, переказавши довільну суму коштів тут: Підтримати портал

 

Дякуємо!