УАП - Зустріч з відомими особистостями: письменники з Молодіжної літплатформи зустрілися з дітворою

Зустріч з відомими особистостями: письменники з Молодіжної літплатформи зустрілися з дітворою

Зустрічі з відомими людьми завжди надихають на звершення. Особливо важливі вони для зовсім юних, бо надихаючий приклад завжди допомагає зміцнити віру дитини у свої сили! У середу, 18 листопада, учасники Молодіжної літературної платформи Рівненської обласної організації НСПУ відвідали Мізоцьку спеціальну школу-інтернат на запрошення дирекції.

 

 

Письменники Олександр Євтушок, Валентина Люліч, Ірина Мельник та Віктор Шупер розповіли дітям про творчість, про книжки, про користь читання та про те, що читати — це модно, пізнавально і перспективно.

 

Ірина Мельник і Віктор Шупер поділилися з дітками своїми лірично-поетичними рядками, а Сашко Євтушок поспілкувався про взаєморозуміння між людьми, про те, що людина не може бути самотньою. Також розповів про творчий доробок і зачитав уривок із повісті "Пиво з абрикосів".

 

Валентина Люліч розповіла дітворі про важливість та користь від читання віршів, продекламувала декілька гуморесок власного авторства та заспівала ліричні пісні у супроводі гітари.

 

Навзаєм дітки поділилися з письменниками своїми усмішками, теплом та світлом, яке випромінювали їхні очі. Вчителі закладу розказали письменникам про таланти своїх підопічних, яким подобається грати у бейсбол, малювати, танцювати, співати, а також декламувати вірші.

 

На згадку про зустріч письменники подарували книжечки в бібліотеку Мізоцької спеціальної школи-інтернату.

 

 

 

Валентина Люліч,

учасниця Національної спілки письменників України

Джерело: http://book-ua.net/