УАП - Яка книга на Рівненщині – краща?

Яка книга на Рівненщині – краща?

Це з’ясується вже зовсім скоро, 23 квітня, у Всесвітній день книги та авторського права. Того дня Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека оголосить переможців щорічного конкурсу "Краща книга Рівненщини".

 

А поки що знайомимо вас із попередніми результатами конкурсу "Краща книга Рівненщини – 2016". Названі респондентами книги під час анкетування у бібліотеці розподілили за номінаціями:

 

Краща поетична збірка – 137 книг;

Краще прозове видання – 176 книг;

Краще історико-краєзнавче видання – 101 книга;

Краще видання з мемуаристики та документалістики – 67 книг;

Краще довідкове видання – 57 книг;

Літературний дебют – 62 книги;

Краще видання для дітей – 10 книг;

Краще видання для юнацтва та молоді – 6 книг.

 

Номінації Краще поліграфічне видання та Краще оформлення книги залишаються на розгляд журі конкурсу.

 

Організатори повідомляють, що серед претендентів на перемогу – такі книги: "Д-І-М" Олександра Євтушка, "Небратні" Макса Кідрука, "Навколо" Володимира Савчука, "Від світанку і до вічності" Ірини Одерако, "Семантика наших прикрас" Вікторії Дикобраз, "Федько у віртуальному місті" Сергія Гридіна, "Хліб і сіль землі" Світлани Скрухи, "Тінь павука" Віктора Мазаного, "Лицар і смерть. "Дума про гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного: повість" Петра Кралюка, "Мій нев’янучий цвіт: поезії" Неоніли Диб’як та багато інших.

 

Конкурсний відбір видань розпочався 01 лютого 2015 року та тривав рівно рік – до 01 лютого 2016 року. Бібліотеки за допомогою онлайн-голосування та анкетування виявили позитивну думку читачів про друковані видання Рівненщини. Географія конкурсу: міста обласного і районного значення, селища міського типу та села Рівненської області. Було опитано близько 23 500 осіб: бібліотечні фахівці, вчителі, представники виконавчого і управлінського апаратів, читачі обласних, центральних районних (міських), сільських бібліотек (дорослі, молодь, діти), які назвали 616 книг.

 

Фото: book-ua.net

28.03.2016

 

Джерело: http://libr.rv.ua/