УАП - Як зустрічали "Фоліо": на 22 Форумі видавців у Львові активісти пікетували відоме харківське видавництво

Як зустрічали

Львів, 10 вересня. Перед Палацом мистецтв (Коперніка, 17) громадські активісти пікетували харківське видавництво "Фоліо". Пікетувальниками було зачитано звернення секретаріату Національної спілки письменників України до представників влади країни про антиукраїнський, нацистський принизливий характер книги, виданої нібито у харківському "Фоліо".

 

Мова йде про книгу Платона Бесєдіна "Учитель. Роман перемен", що посіла першу сходинку в списку однієї з найпрестижніших російських книжкових премій "Російський букер 2015"». У зверненні від секретаріату НСПУ сказано, що книгу було видано "в 2014 р. харківським видавництвом "Фоліо" (читати текст звернення).

 

На своїй сторінці Facebook засновник, власник і генеральний директор видавництва Олександр Красовицький все заперечив. За його словами, все це – витівки ФСБ, і в Москві було створено однойменне видавництво. Як повідомив Красовицький, видавництва з назвою "Фоліо" є і в Чехії, і в Австрії, і в Італії…

 

 

Нагадаємо, що Львівська громадська організація "МЕМОРІАЛ" раніше оголошувала проведення пікету в знак протесту проти, на їхню думку, антиукраїнських книг харківського видавництва "Фоліо", повідомляє ГалІнфо.

 

 

 

 

 

 

Наталя Богданець, для УАП

Фото: Олександр Гладунов

Джерело: http://book-ua.net/