УАП - Як зробити оплату?

Оплата на Українському Авторському Порталі відбувається за допомогою системи LiqPay.

 

Тобто, якщо Ви вирішите купити або "підвісити" книгу, розмістити книгу для продажу, нагородити автора, підтримати Портал чи проект, після кліку на кнопку "Оплатити" система направить Вас на сторінку LiqPay для введення платіжних даних.

 

Якщо у Вас є карта ПриватБанку (чи іншого банку), і Ви хочете провести оплату саме за допомогою карти, в меню LiqPay праворуч оберіть "Карта" і введіть платіжні дані, натисніть "Оплатити".

 

 

Оплату можна зробити готівкою. Для цього на сторінці LiqPay в меню праворуч оберіть "Готівка" і введіть свої контактні дані (номер телефону). Для того щоб ознайомитися з процедурою оплати в терміналі, натисніть на віконце "Інструкція щодо оплати в терміналі" й перегляньте коротке відео. Потім завершіть формування рахунку для оплати готівкою натиснувши "Створити рахунок". У найближчому терміналі ПриватБанку для прийому платежів зробіть оплату готівкою. Зверніть увагу: Ви повинні мати при собі телефон. Ідентифікація при оплаті готівкою відбувається саме через номер телефону, введений в меню LiqPay, а потім – на терміналі; оплата має бути проведена того самого дня, коли було створено рахунок. Наступного дня рахунок буде недійсним, і Вам потрібно буде формувати новий.

 

 

Щоб зробити оплату через інвойс, в меню LiqPay праворуч оберіть "Інвойс" та введіть адресу своєї електронної пошти в пусте поле. Потім натисніть "Створити рахунок". Наступний крок – перевірте електронну адресу, і в рахунку, який надійшов, натисніть "Оплатити". Ви можете зробити оплату за допомогою одного зі способів, описаних вище.