УАП - Як можна нагородити автора?

Нагородіть своїх улюблених авторів! Український Авторський Портал пропонує Вам відзначити автора, твір якого Вас вразив чи приємно здивував.
Коли автору присвоюють відзнаку, це стає однією з найважливіших подій у його житті, а особливо, якщо автор – початківець. Крім того, кожна нагорода спонукає автора стати фахівцем своєї справи зі світовим визнанням. Погодьтеся, коли когось із нас хвалять, це нас окрилює, надихає до подальших успіхів! Пропонуємо Вам долучитися до тих людей, які дарують творчим особистостям натхнення.


На Українському Авторському Порталі Вашій увазі пропонується 9 нагород: Духовність, Патріотизм, Змістовність, Інноваційність, Стильність, Чуттєвість, Дотепність, Креативність, Гуманізм. Нагородити автора може кожен будь-якою відзнакою з запропонованих у переліку. Достатньо вибрати ту, яка найширше розкриває для Вас значення твору, і якій відповідають емоції, що змусили Вас прочитати книгу на одному подиху.


Щорічно відбуватиметься визначення кращих авторів порталу. Це буде публічна церемонія нагородження переможців у різних номінаціях. Визначатиме фаворитів спеціальне журі. До переліку претендентів потраплять ті автори, які мають найбільшу кількість відзнак.


Для того щоб нагородити автора, Вам потрібно перейти на сторінку «Меценати», натиснути на кнопку «Нагородити автора»:

 

 

Потім обрати необхідну нагороду і, якщо Ви – не зареєстровані на Порталі, ввести всі обов’язкові персональні дані у вікні, що з’явилося. Позначте пункт прийняття умов користування Порталом і натисніть кнопку оплати. Якщо Ви зареєстровані на Порталі й у профілі користувача залишили свої персональні дані, то Вам потрібно авторизуватися – і Ваші дані автоматично будуть внесені до форми вікна, що відкрилося. Вам треба буде лише підтвердити прийняття умов користування Порталом і натиснути кнопку «Оплатити»:

 

 

Або ж з головної сторінки перейти в каталог – ввести в поле пошуку авторів і творів прізвище потрібного автора – зайти в його профіль – натиснути на кнопку «Нагородити автора» - пройти процедуру, описану вище.


Стосовно анонімності під час нагородження автора читайте в наступному пункті: ЧИ БАЧИТЬ АВТОР, ХТО ЙОГО НАГОРОДЖУЄ? ЧИ МОЖНА НАГОРОДИТИ АНОНІМНО?