УАП - We can be heroes, just for one day

Інформація про автора

We can be heroes, just for one day

Лізе від спеки у голову всяке.. От, приміром, про суперздібності. Хтось там хотів би бути невидимим, хтось – читати думки, хтось – переміщатися у часі та просторі. Ну, це поки казки (хоча винахід телепорту був би мегалайфхаком). От я би взяла вміти все! Хз, куди нас еволюція заведе. Якби кожен міг передати іншому свої професійні, або й просто життєві, навички враз.. Через погляд там, через рукостискання.. Але ж будьмо реалістами: усе серйозне гімно населення планети Земля отримує статевим шляхом.

Було би круто. Або стрьомно. Так і бачу ранкову сцену після клубного гулу: «До речі, я борець сумо». І ти така: ой фаакушки.. Ще варіант:

- Мила, я вирішив переспати з фотографом!

- Класно, любий! Думаю, маєш хист! Я у всьому тебе підтримую!

А тут приклад несанкціонованого у сім’ї здобуття професії: «Я банкір із трьома вищими освітами!!! А тобі конче сантехніком стати кортіло?!?!»

За даного еволюційного розкладу, Тата була би вже фіговим бізнесменом, музикантом, таким-сяким футболістом зі знанням конструкції літаків і мала би значно більше навиків у роботі ЗМІ. Що би отримали від Тати вищеперераховані? Фанатичне складання слів у речення, трохи римування, кльову дикцію і любов до капкейків. Смішно було би, якби вони всі почали фарбуватися червоною помадою. Ну, це вже я від навичок до звичок.

Мабуть усі, як і нині, хотіли би стати економістами. Хрін там. Були би, натомість, різного роду артистами й стриптизерами. А море політичного непотребу перетворилося б на океан. Зате скільки талановитої музики, Карл, подарувала би нам Земля! Хоча бездарної, напевно, іще більше. А я би кліпала віями зіркам своєї професії, ну і разок – якомусь Владу Ямі, аби блиснути виконанням румби на корпоративі.  

 

Одначе, жодного наукового ступеню Тата не має (опачькі! Треба включити до списку!) Відтак, може лише фантазувати на тему майбутніх приколів природи щодо людини. Може, й даремно я тут про професії мрію. Може, варто подумати, як фарбувати третє око, коли чакра на лобі нарешті розкриється? Так само, як два традиційних, чи тре обов’язково ставити червону цятку посеред віка?

Відгуки до допису

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис