УАП - Вийшов друком роман Ігоря Павлюка "Мезозой"

Вийшов друком роман Ігоря Павлюка

Уже можна купувати і читати роман Ігоря Павлюка "Мезозой". Про це повідомив сам автор на своїй сторінці facebook:

 

Приніс щойно гарячу мою книгу (Ігор Павлюк. Мезозой: роман. – Чортків: Золота Пектораль, 2018. – 288 с.) із львівського автовокзалу, куди привіз її, передану моїм рідним видавцем і побратимом Володимир Погорецький (до нього у приват і раджу звертатися потенційним читачам), автобус із Чорткова.

Літературний редактор: Наталя Скосарева

Технічний редактор: Тетяна Гребеножко

 

 

Анотація видання:

 

Роман "Мезозой" Ігоря Павлюка – колоритний авторський простір, пронизаний променем часу, який уже не може бути авторським, а тільки загальнолюдським, як не намагатися його стиснути, чи навпаки, розтягнути. Власне, боротьба із перехідним часом (мезозой (від грец. μεσο – середній і ζωον – життя) – то справжнє завдання митця. Підкорити час – усвідомити своє людське минання, яке споріднює з усім живим у Всесвіті. Пристрасть до привласнення тілесної любові, слави і влади, грошей – ознаки сучасної епохи. Головний герой роману Андрій Наюк, віршами якого він інкрустований, переживає вражаюче велику кількість подій та змін у житті за невеликий відрізок часу, шукаючи Бога. На початку роману він юний, наприкінці – сивий, але ще молодий, "сивий хлопчик" називає його автор.

 

Як замовити книгу? Надішліть електронного листа редактору видавництва "Золота Пектораль" Володимиру Погорецькому та вкажіть необхідну кількість примірників: zolotapektoral@ukr.net.

 

30.04.2018

Джерело: https://www.facebook.com/