УАП - Виставка "Долі Героїв"

Інформація про автора

Виставка "Долі Героїв"
Важко уявити, але в історії людства не було таких років, коли хоча б в одній країні не тривали військові дії. Вони розділяють життя бійця на до то після війни. І часто ветеранам важко адаптуватись в цивільному житті. Найчастіше, їм в цьому допомагають вірні побратими.
Наша виставка має на меті, донести до суспільства, що серед хлопців та дівчат, які підтримують безпеку та порядок, патрулюючи кожного дня вулиці Києва, парки, сквери, охороняють нас під час проведення масових заходів, є чимало справжніх героїв. Вони, їх доля, важкий досвід "гарячих днів" на сході України та його переосмислення в мирний час - предмет виставки "Долі Героїв".
Про героїв-захисників України промовлятимуть їх особисті речі, бойові прапори, нагороди, шеврони та твори відомої сучасної Digital-art-художниці Беати Куркуль.
Інтерактивна складова виставки дозволить поринути та почути особисті історії бійців, котрі повернулися з війни до мирного життя.
Партнери та співорганізатори виставки ГФ «Муніципальна варта», КП «Муніципальна охорона», Профспілка "Муніципальна охорона - об’єднання вартових Києва", Спілка ветеранів війни з Росією, гурт "Вперше Чую".
Відкриття виставки відбудеться 06 жовтня 2021 року о 18:00
На відкриті виставки відбудеться виступ волонтера, автора та виконавця пісень гурту "Вперше чую" Григорія Вагапова.
Безкоштовний вхід на виставку для ветеранів війни (учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників війни); військовослужбовцям строкової служби та яких було призвано на військову службу за призовом у зв'язку з мобілізацією; особам звільненим з військової служби, які стали особами з інвалідністю під час проходження військової служби; батькам військовослужбовця, який загинув або пропав безвісти під час проходження військової служби; членам сім'ї загиблого (померлого) ветерана війни (з пред’явленням відповідного посвідчення або документа), членам ГФ "Муніципальна варта" та працівникам КП "Муніципальна охорона" (за пред' явленням відповідного посвідчення).
В дизайні афіші використані картини Беати Куркуль
ЛОКАЦІЯ: Музей-квартира Павла Тичини, вул. Терещенківська, 5 кв.1.
ДАТА: 06.10-19.10. 2021 р.
ЧАС: 09:00-17:00 (понеділок-п'ятниця), 10:00-18:00 (субота-неділя)
ВАРТІСТЬ: 30 грн. (в день відкриття вхід безкоштовний)
Нагадуємо вам, що кожний відвідувач повинен одягати захисну маску.
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (044)234-43-27 або писати tychynafm@gmail.com

Відгуки до допису

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис