УАП - Вражаюче! Троє митців роблять скульптури зі старих книг

Вражаюче! Троє митців роблять скульптури зі старих книг

У них старі книги не припадають пилом. Більше того, вони знають, як зробити з них шедевр. Вони не пишуть книг і не перевидають їх. Вони дають їм друге життя у вигляді скульптур.

 

Американець Браян Деттмер працює з ножами та хірургічними інструментами. За їх допомогою він вирізає скульптури зі старих книг і журналів. Цікаво, що внутрішньо книга не зазнає змін; Деттмер працює окремо над сторінками, а потім формує цілісний вигляд скульптури. Також для робіт використовує аудіо- та відеокасети. Як говорить Браян, він не просто дає друге життя старим книгам, він намагається змінити ставлення людей до звичних речей, адже сьогодні призначення книги вже дещо інше, ніж було, скажімо, в ХХ столітті.

 

 Brian Dettmer

 

Ірландка Жаклін Раш Лі живе й працює на Гавайях. Як стверджують джерела, художниця вже більше 15-ти років перетворює старі видання на скульптури.

 

Jacqueline Rush Lee

 

С’ю Блеквелл з Великобританії надає книгам художнього сенсу скальпелем. За його допомогою С’ю створює мініатюрні освітлені діаграми, розміщені в дерев’яних коробках або скляних вітринах.  Блеквелл працює в Лондоні, свого часу навчалася в лондонському Королівському коледжі мистецтв.

 

Su Blackwell

 

Основна світлина: sublackwell.co.uk

Фото: роботи митців – briandettmer.com, jacquelinerushlee.com, sublackwell.co.uk

09.12.2015

Джерело: http://book-ua.net/