УАП - Відкрито передзамовлення нової персоналізованої книги-гри для малюків "Великодні пригоди" Галини Теличук

Відкрито передзамовлення нової персоналізованої книги-гри для малюків

Погодьтеся, коли Весна запізнюється – це дуже неприємно! Адже скоро Великдень, та ні в кого немає весняного настрою!

 

"Ніхто не хоче пекти кекси та паски, їсти шоколадні цукерки, фарбувати яйця та прикрашати будинки! Та і крашанки ніде сховати – навкруги самі лише голі дерева: ні тобі кущів, ні пахучих трав, ні барвистих квітів!", – жаліються маленькі та гарненькі символи Великодня – Курчатко Фру-Фру та Кролик Бо зі сторінок книжки. Але час ще є!

 

У новій персоналізованій книзі-грі Галини Теличук "Великодні пригоди" видавництва Fairy Tale ці герої разом із Вашим малюком обов’язково знайдуть Весну і весело зустрінуть Великдень.

 

На дитину, яка буде головним героєм цієї великодньої історії, чекає багато ігор у компанії веселунчиків – Курчатка Фру-Фру і Кролика Бо та знайомство з Великоднем – великим родинним святом добра, тепла і злагоди.

 

Ілюстратор книги "Великодні пригоди" – художниця Аліна Писна.

 

 

 

"Працювати над цією книгою було великим задоволенням, - каже Аліна, - адже дарувати дітям радість, мабуть, це найкраще, що ми можемо робити. У роботі над книгою дуже допомагали мої власні спогади з дитинства про світле свято Великодня, тепло родинного кола, традиційні обряди та ігри, і до того ж, весна – моя найулюбленіша пора року!".

 

"Мені хотілося створити світлу і теплу історію, яка пахла би пирогами, першоцвітом і маминими обіймами, – посміхається авторка Галина Теличук. – Ця книга – саме така: можна годинами обійматися з малюком на дивані, читати, грати в ігри і розглядати ці неймовірні ілюстрації, створені у стилістиці віммельбухів, книг-картинок із великою кількістю деталей".

 

Попереднє замовлення книги – на сайті видавництва трьома мовами: українською, російською та англійською. Якщо ви зробите замовлення до 10-го березня, книгу Вам доставлять безкоштовно у будь-який куточок України.

 

За повідомленням Галини Теличук

02.03.2018

Джерело: http://book-ua.net/