УАП - "Від світанку і до вічності": у Рівному відбулася презентація роману Ірини Одерако

Теплого весняного дня 26 березня випало відвідати теплий захід – презентацію роману Ірини Одерако "Від світанку і до вічності". Відразу ж, принагідно – вітання: Ірино, прийміть найщиріші слова привітань від Українського Авторського Порталу та побажання міцного здоров’я, успіху і якомога ширшого кола читачів!

 

Особисто мені дуже приємно бути знайомою з Іриною Одерако. Найперше враження – гарна, жіночна, з мелодійним тембром голосу. Талановита. Як сказав Євген Шморгун, гарно малює словом.

 

Багато теплих слів від колег і шанувальників. Багато схвальних відгуків від старших наставників… Сподіваюся, всі вони справдяться, і роман "Від світанку і до вічності" не просто увійде до великої літератури, а у вдалий час стане бестселером.

 

На захід завітали редактор книги, письменник Євген Шморгун, керівник літературного об’єднання "Поетарх" Тетяна Горбукова, завідувач Літературного музею Уласа Самчука Інна Нагорна, молоді письменники Валентина Люліч, Ірина Мельник, Володимир Савчук та інші. Презентація відбулася за підтримки Рівненської обласної бібліотеки для молоді.

 

Довідка: Ірина Одерако – молода рівненська письменниця, вихованка народного літературного об’єднання "Поетарх", лауреатка премії ім.. М.Дубова, учасниця Національної спілки письменників України. У романі "Від світанку і до вічності" письменниця відобразила буття волинського села протягом столітнього відтинку часу. Твір викликає естетичні почуття, емоційне зворушення, збагачує внутрішній світ читачів.

 

Наталя Богданець

для Українського Авторського Порталу

 

26.03.2015

Фото - Український Авторський Портал

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: http://book-ua.net/