УАП - Великодня книга-віммельбух для найменших читачів

Великодня книга-віммельбух для найменших читачів

До найсвітлішого свята Великодня залишилося менше трьох тижнів, а нас знову закидало снігом! Здається, Весна загралася з Вітром у хованки і заблукала... Саме з цього і починається історія дитячої книжки Галини Теличук "Великодні пригоди", що днями вийшла друком у видавництві Fairy Tale.

 

Це іменна книга-віммельбух для найменших читачів. У книзі малюк в ігровій формі познайомиться з великодніми традиціями та святковими приготуваннями, а також знайде безліч веселих великодніх активностей.

 

Головні герої цієї історії – двоє кращих друзів: маленьке Курчатко Фру-Фру і Кролик Бо, а також сам малюк. Всі разом вони знайдуть Весну і весело зустрінуть Великдень!

 

"Ця історія народилася з невеличкого віршика "Чим пахне Великдень?", який я написала рік тому, - розповідає пані Галина. – Він також увійшов до книги. Справді, Великдень має для мене особливий аромат, який вже витає в повітрі, не дивлячись на сніг і холод. Це запах пасок, свічок, весняних квітів і какао… І ця книга – завдяки чудовим ілюстраціям талановитої молодої художниці Аліни Писної – ніби сплетена із цих ароматів та сонячних променів. Вона несе світло та радість, і я дуже сподіваюся, що батьки і діти весело проводитимуть час за читанням теплими весняними вечорами".

 

Книга доступна до замовлення на сайті видавництва Fairy Tale трьома мовами: українською, російською та англійською.

 

Матеріали надано Галиною Теличук

19.03.2018

Джерело: https://www.facebook.com/