УАП - ВВС почала вести колонку книготерапії

ВВС почала вести колонку книготерапії

Ресурс BBC Culture запускає колонку, присвячену книготерапії – Textual healing. За рекомендацією авторів кожен зможе обрати цілющі книги на всі випадки життя: розбите серце, образа, відчуття розгубленості, глухий кут у кар'єрі…

 

Книготерапію вже давно практикують в усьому світі. Найкращі рекомендації та нагляд забезпечать, звичайно ж, психологи. Але пораду дадуть і соціальні працівники, консультанти та бібліотекарі.

 

У Європі, наприклад, цей напрям оздоровлення душі має високу популярність. Так, Лондонський центр психологічної допомоги Алена де Боттона School of Life має своїх власних "бібліотерапевтів", серед яких Елла Берту і Сюзана Елдеркін, чия книга The Novel Cure: An A-Z of Literary Remedies ("Зцілення романом: допомога літературою від А до Я") пропонує вигідну альтернативу консультаціям центру.

 

Як розповідає історія напряму, ще стародавні греки вішали над дверима бібліотек попередження відвідувачам, що вони входять до місця зцілення душі.

  

Оксфордський словник англійської мови зазначає, що слово бібліотерапія вперше з'явилося у друкованому виданні 1920 року, а саме – в романі Крістофера Морлі "Примарна книгарня".

 

Тож BBC Culture запустило колонку Textual healing, автори якої рекомендуватимуть книжки на всі випадки життя. Також можна написати листа на електронну пошту колонки textualhealing@bbc.com (мова листування – англійська) і описати, яка життєва проблема турбує вас зараз. Авторка колонки Хефзіба Андерсон порадить вам найкращу книжку у вашій ситуації.

 

 

Фото: digitaltrends.com, luxurywayofliving.com

08.02.2016

Джерело: http://www.bbc.com/