УАП - В Україні запрацював унікальний портал для авторів!

В Україні запрацював унікальний портал для авторів!

Зараз Український Авторський Портал працює в тестовому режимі та запрошує авторів і користувачів до реєстрації й випробування всіх можливостей сайту.


12-13 грудня в Києві, на щорічній конференції "Маркетинг в Україні", відбулася презентація Українського Авторського Порталу. Унікальність Порталу в тому, що, за задумкою його творців, у майбутньому зареєстрований автор Порталу щоразу отримуватиме винагороду за кожен придбаний його твір. Всі твори розміщені на сайті лише в електронному форматі.


Як розповів віце-президент Всеукраїнської громадської організації "Українська Асоціація Маркетингу" Олександр Гладунов (м. Рівне), який і презентував Портал, даний сайт принципово стоїть на засадах визнання авторського права і неприйняття інтелектуального піратства: "Літературна праця – це непростий шлях, і кожному автору необхідна достойна матеріальна винагорода за вагому роботу. Тому розміщення авторського контенту на порталі дозволить авторам отримувати і визнання широкого загалу, і гідну винагороду. Ми будемо також вдячні всім, хто так само, як і ми, прагне до цивілізованого розвитку української літератури й науки, підтримає наші починання та стане меценатом Українського Авторського Порталу!".


Як повідомлялося, зараз Український Авторський Портал www.book-ua.net працює в тестовому режимі. Розробники запрошують авторів долучитися до цього процесу і зареєструватися та завантажити свої електронні книги. На етапі тестової роботи ця функція є безкоштовною (при натисканні на кнопку "Оплатити" та внесенні платіжних реквізитів гроші не знімаються, тобто фактично кнопка не є діючою). Згодом, по завершенню тестового режиму, кожному автору пропонуватиметься оплатити послугу з завантаження книги на Український Авторський Портал – 160 гривень (при цьому ціну на реалізацію кожної власної книги автори визначають самостійно, але не менше 16 грн.). Чим більше власних книг завантажить автор – тим кращим у підсумку буде його комерційний результат.Шановні користувачі! Реєструйтеся, завантажуйте та скачуйте книги! Чекаємо на ваші зауваження та пропозиції: support@book-ua.net.

 

З повагою, Наталя Богданець,

менеджер проекту

Джерело: http://book-ua.net/