УАП - В Україні 01 травня стартує конкурс готичної ПОезії

Інформація про автора

В Україні 01 травня стартує конкурс готичної ПОезії

Всеукраїнський конкурс готичної ПОезії, присвячений творчості Едгара Алана По, розпочинає прийом робіт 01 травня 2017 року. Організатори закликають брати участь поетів, чиї твори раніше не публікувалися.

 

Онлайн-журнал "Стос" оголосив про конкурс готичної ПОезії. Одним із критеріїв оцінювання авторських робіт організатори називають відповідність жанру. Готична література – це не жахи, не чорнуха, не треш, а насамперед, інтерес до чогось вищого, потойбічного, коли межа між реальним та уявним світом дуже тонка, зазначається у Положеннях про конкурс.

 

До участі у конкурсі прийматимуть поезії будь-якого обсягу, проте лише один вірш (не цикл віршів, не поема) від одного автора. Оформлення роботи: мова творів – ТІЛЬКИ УКРАЇНСЬКА, кегль 12, шрифт Times New Roman, міжрядковий інтервал – 1,5, формат файлу .doc / .docx. На першій сторінці файлу, перед назвою твору, надайте коротку біографію (до 10 речень) і контактні дані (e-mail).

 

Прийом авторських робіт триває з 01 травня до 30 липня 2017 року. Переможців оголосять 20 серпня 2017 року.

 

Детальніше про умови конкурсу та вимоги до творів, про те, куди надсилати роботи, про склад журі та винагороду переможцям читайте в онлайн-журналі "Стос".

 

28.04.2017

Відгуки до допису

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис