УАП - Умови співпраці автора з Українським Авторським Порталом, чинні з 16.01.2019

 

Шановний авторе! З 16 січня 2019 року вартість базового набору послуг для авторів становить 170 гривень.

 

З 16 січня 2019 року на Українському Авторському Порталі запроваджується оплата в сумі 170 гривень за базовий набір послуг для користувачів, які хочуть набути на сайті статусу "Автор" або завантажити нову електронну книгу.

 

Після оплати та модерації твору адміністратором автор Порталу:

  • кожного місяця, наступного за звітним, отримує кошти на карту Приватбанку, що надійшли на рахунок Порталу за кожну продану електронну книгу Автора за мінусом банківських витрат, відшкодування послуг Порталу (30%), прибуткового податку та військового збору (детальніше – Для автора);
  • отримує можливість створення та редагування авторського портфоліо – публічної сторінки на Порталі з фотографією, творчою біографією, описом творчого доробку та представленням завантажених ним книг;
  • за бажанням, бере участь у партнерській програмі "Букініст" та отримує додатковий дохід за розвиток Українського Авторського Порталу (детальніше – Для букініста);
  • може отримувати від читачів нагороди;
  • в персональному кабінеті отримує можливість вести облік своїх доходів і здійснювати ідентифікацію покупців власних творів;
  • після завантаження електронної книги на Портал отримує інформаційну підтримку в соціальній мережі Facebook (за умови, якщо твір не містить контенту, який блокують адміністратори Facebook.com).

 

Таким чином, у наших авторів є можливість запропонувати читачам електронну книгу й отримувати доходи від продажу власних електронних творів через ресурс book-ua.net.

 

Ціну на власну книгу автор визначає самостійно (але не менше 16,00 грн.). Наша рекомендація авторам: при встановленні ціни враховуйте, будь ласка, що електронні книги зазвичай коштують дешевше, ніж паперові (до 55% від визначеної вартості друкованої книги).

 

Ми вдячні всім авторам і користувачам, які вже приєдналися до спільноти Українського Авторського Порталу й розвивають сучасну українську літературу і науку своєю творчістю та досягненнями!

 

Як завантажити електронну книгу на Портал - покрокова інструкція.

 

ДО УВАГИ АВТОРІВ: на Українському Авторському Порталі book-ua.net діє обов'язкова вимога до електронного файлу авторського контенту. Ми модеруємо електронну книгу, якщо електронний файл:

1) містить не менше 20-ти пронумерованих сторінок авторського контенту;

2) має завершену обкладинку;

3) має сторінку анотації та зміст;

4) не потребує редагування.

Якщо книгу редагував автор, то на сторінці анотації має бути вказано: Текст публікується в авторській редакції.

 

Завжди на зв’язку: uapknyga@gmail.com