УАП - Українських героїв вшанували під час мистецької акції

Українських героїв вшанували під час мистецької акції

08 грудня 2015. Рівне. У виставковій залі міського будинку культури – не проштовхнутися. Цього дня тут лунали слова подяки Українцям – всім, хто зараз на війні на сході України, і тим, хто вже не повернеться з неї. А також тим, хто зробив Революцію гідності.

У Рівному відбулася мистецька акція вшанування героїв – презентація книги-пам’яті "Революція гідності. Війна" від Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України та виставка робіт фотомитця Олександра Тимошенка "Свій до свого по своє".

 

 

В ілюстрованій книзі "Революція гідності. Війна" зібрано вірші та прозу більше як ста авторів – членів РОО НСПУ й рівненських літераторів. Упорядник книги-пам'яті – членкиня Національної спілки письменників України Анна Лимич. Як розповіла пані Анна, книгу "Революція гідності. Війна" надруковано та видано коштами організацій та окремих благодійників – з різних куточків України. Макетування і друк виконало видавництво "Волинські обереги".

 

Виступ Анни Лимич під час презентації книги "Революція гідності. Війна"

 

Багато письменників, творчість яких увійшла до книги, під час заходу прочитали власні поезії – на знак подяки і вшанування героїв. Талановита молодь Рівненщини підготувала сольні виступи, в основі яких – вірші, присвячені воїнам і волонтерам. Всі присутні були у захваті від виступу народного хору "Верес". Під час художніх номерів чимало присутніх не стримували сліз… Чимало примірників книги-пам’яті було презентовано рідним і близьким героїв з Рівненщини, які ціною власного життя спробували відстояти незалежність України.

 

 

Динамічною була презентація фотографа з Києва Олександра Тимошенка. Він був учасником Революції гідності. Він вижив у смертоносних сутичках під час Революції. Ризикуючи життям зробив світлини, виставлені 08 грудня в залі міського палацу культури, де проходив захід.

 

Олександр Тимошенко

 

Мистецька акція відбулася за сприяння управління культури та туризму Рівненського міськвиконкому. На захід завітали відомі письменники Рівненщини, фотохудожники, рідні та близькі загиблих героїв, благодійники, представники добровольчих батальйонів та волонтерських організацій, журналісти.

 

08.12.2015

Джерело: http://book-ua.net/