УАП - Україна – почесний гість транскордонного літфесту Місяць авторських читань

Україна – почесний гість транскордонного літфесту Місяць авторських читань

Від 05 липня і до 04 серпня у Вроцлаві (Польща) відбуватиметься Місяць авторських читань. Також найбільший транскордонний літературний фестиваль Центральної Європи стартує цими днями у Брно й Остраві (Чехія), в Кошице (Словаччина) й у Львові. Почесний гість заходу – Україна.

 

Так, у чотирьох країнах Центральної Європи пройдуть зустрічі з 60-ма письменниками з Чехії, Словаччини, Польщі та України. Зазначені міста літературного фестивалю відвідає 31 український письменник, серед яких: Юрій Винничук, Сергій Жадан, Лесь Белей, Петро Мідянка, Наталя Ворожбит, Лариса Денисенко, Галина Петросаняк, Анатолій Дністровий, Євгенія Кононенко, Григорій Семенчук, Олег Коцарев, Маріанна Кіяновська.

 

Традиція зустрічей з українськими письменниками розпочалася в чеському Брно у 2000 році. Поступово ця літературна традиція зустрічей стала міжнародною.

 

Організатори транскордонного літературного фестивалю: чеське видавництво Větrné mlýny, молодіжна бібліотека з Кошице, Інститут слов’янської філології і міська бібліотека Вроцлава та український Форум видавців.

 

Фото: Вроцлав, imgwhoop.com

06.07.2015

Джерело: http://www.unn.com.ua/