УАП - У гонитві за Білим Кроликом

Інформація про автора

У гонитві за Білим Кроликом

Писати чи бухати? Писати чи забивати? Писати чи прибирати? Писати чи заробляти? А якщо ти заробляєш саме писаниною, але крім «Веймарських трійок», «Нормандських четвірок» і «Великих сімок» хочеться складати літери бодай про щось інше?  Якщо змучена молода душа (бо душа ж ніколи не буває старою, правда?) вимагає трохи «клави» під вечірню цигарку й нічних роздумів про вічне в електронному форматі? Тоді конче необхідно давати їй те, що просить. Бо душа – найпримхливіша з усіх можливих осіб жіночої статі. Ну, або просто відмінку…хз. Потім, звісно, ця юна леді, якій знайоме усе людське, нормально так задовбується на роботі, валиться під тягарем справ, втомлюється від іншої холєри й на писанину свою забиває. Утім, ненадовго. Так, до найближчої переоцінки цінностей. До нових питань «хто я» й «навіщо». До останньої смішної історії, про яку хочеться розказати тисячам-мільйонам. До першої втрати близьких. До весілля подруги, зради коханих, зламаного підбора, вдалого дня…до..до..до..

Кидати писати, як кидати палити. Заздрю тим, у кого виходить назавжди. Майструвати речення проти ночі – така собі гонитва за Керролівським кроликом. Кожен абзац – віддзеркалює твою сутність. Мале, чотирилапе, біле і пухнасте (бо люди зроду поганими не бувають) власне «я» тікає чимдуж швидше, якнайдалі. Лишається падати за ним у вири, бігти по лісам і галявинам, блукати у лабіринтах.. Зі слів в’язати нитку Аріадни, аби у пошуку не заблудитися ще глибше. І сподіватися: колись, мимоволі, літери складуться у фразу - «я відбувся».

Можна писати, як бухаєш, забиваєш, прибираєш, заробляєш… Можна писати про смішні історії, зламані підбори, вдалі дні…   Ніхто ж бо не осудить. А якщо й осудить, то чом би не плюнути у пику висловом: «Я художнік і нє валнуєт»?

Писати можна. І треба. Особливо тим, хто не вміє крутити гайки, рахувати гроші, фарбувати волосся, або чим там іще нормальні, адекватні люди займаються?

Відсьогодні оселюся тут, поки не заматюкають і не виженуть:). Бо суто український портал для любителів «букав» - це круто, нє?

 

 

Якщо хтось читатиме: я Тата. Нестабільна. Гонорова. Багато пишу. Мало їм. Феміністка, але люблю, коли відчиняють двері. Шукаю Бога, але не ходжу до церкви. Спіритичний астронавт. Фанатичний графоман. Хочу на Говерлу, але краще посплю.

Майже все вищевказане про мене неправда, бо правда перше – нестабільна. 

Відгуки до допису

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис

Валерій
Валерій

22:24:05 12-08-2015