УАП - У Західній Україні пройде Поетичний Вудсток

У Західній Україні пройде Поетичний Вудсток

Митці з Рівненщини – автори та виконавці – запрошують творчу спільноту та всіх бажаючих на концерт Поетичний Вудсток, що пройде 17 липня у рамках Всеукраїнського арт-семінару "Куст".

 

На глядачів чекають виступи Сергія Пантюка, Василя Кузана, Олександра Ірванця, Олександра Косенка, Миколи Славинського, Лесі Мудрак, Сергія Лазо, а також рівненських авторів і учасників арт-семінару "Куст".

 

Модератори вечора: голова Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України Ірина Баковецька та харизматичний Андрій Пермяков :)

 

Місце проведення: Рівне, літня сцена Парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка, початок: 18.00.

 

Про Всеукраїнський арт-семінар "Куст"

 

Організатори арт-семінару: Рівненська обласна організація Національної спілки письменників України та Рівненська облдержадміністрація. Арт-семінар триватиме з 15 до 18 липня.

 

У програмі – лекції, майстер-класи, практикуми, екскурсії, поетичні читання, участь у мистецьких подіях, неформальне спілкування з лекторами та організаторами.

 

Організатор та ініціатор лекцій семінару: письменник Олександр Косенко. Лектори: Василь Кузан, Олександр Ірванець, Микола Славинський, Сергій Пантюк, Леся Мудрак, Сергій Лазо.

 

Випускники семінару разом із лекторами та іншими відомими авторами візьмуть участь у великому літературному виступі Поетичний Вудсток 17.07.2016.

 

Кінцева дата реєстрації на чотириденну участь в лекціях арт-семінару – 02 липня! Поспішайте, кількість місць обмежена! Всі деталі та реєстрація – за номерами: 063 562 62 50, 067 425 52 25.

 

Фото: Facebook події Поетичний Вудсток

28.06.2016

Джерело: https://www.facebook.com/