УАП - У Рівному відроджують СУП!

У Рівному відроджують СУП!

Друзі, неймовірна новина! Літературний фестиваль СУП, який відбувся 2011 року в Рівному, планують провести знову. Орієнтовна дата проведення фесту – червень 2017 року.

 

Відомий митець з Рівного Андрій Пермяков повідомив про це на сторінці Facebook:

 

СУП – НАЙПЕРША НАЙСМАЧНІША СТРАВА УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРНОЇ КУХНІ!

 

Перший в Україні фестиваль, що поєднає музику, поезію, прозу, переклад та соціальну складову. Початок червня.

 

Мета СУПу – стимулювати використання української мови у величезному Всесвіті культури, сприяння національно-культурному відродженню України, активізація роботи серед молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, популяризація, поліпшення роботи з обдарованою, творчою молоддю, всебічна підтримка талановитих літераторів.

 

Додамо ще так чарівну фразу: Реалізація соціокультурного потенціалу держави в контексті популярних тенденцій культури серед громадян.

 

Рівне, через такий фест, може приймати безпосередню участь у створенні літературного процесу України.

 

Фестиваль матиме конкурсну, навчальну та концертну частини.

 

КОНКУРСНА ЧАСТИНА

Критерії конкурсу будуть прописані окремо по кожній номінації в Положенні. Вбачається оголошення конкурсу на найкращі твори за темою «Рівне – місто унікальних подій та людей» (безпрограшний варіант))) за номінаціями – інгредієнтами СУПу:

 

Сучасна Українська Поезія

 

Сучасна Українська Проза

 

Сучасна Українська Пісня

 

Сучасний Український Переклад

 

Грошова номінація лауреату - 5000 грн. та дводенне проживання на двох у Рівному в одному з готелів міста під час фестивалю.

 

Грошова премія за перемогу в кожній номінації – 1000 грн. та проживання на двох у Рівному в одному з готелів міста під час фестивалю.

 

Заохочувальна премія бажаючим учасникам конкурсу – проживання в гуртожитку, наприклад, Рівненського інституту вдосконалення.

 

НАВЧАЛЬНА ЧАСТИНА

 

Проведення майстер-класів, семінарів та тематичних лекцій з літератури.

 

КОНЦЕРТНА ЧАСТИНА

 

Проведення низки виступів та перфомансів за участю учасників конкурсу та відомих постатей літератури.

 

• Поетичний батл та спортивні змагання. Поетичний батл в один з днів фестивалю провести паралельно зі змаганнями борців клубу єдиноборств. Наприклад, Праджат, Будокан та Клуб бойових митців Дмитра Лазуткіна.

 

• Гала концерт "Віршсток" (назва Леонід Репета) за участю найхаризматичніших авторів, переможців конкурсів та рок-гуртів.

 

Своєрідна перекличка та аналогія із фестивалем Вудсток приверне туристичну увагу Рівного, фестиваль можна буде зробити постійним на теренах міста.

 

• Літературно-музичний конкурс для вихованців дитячих будинків

 

ПРИБЛИЗНИЙ КОШТОРИС ЗАХОДУ

 

ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ЗАТРАТИ та ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Оренда площадок для проведення семінарів, майстер класі та концертів, звук, світло – 15 тис.

 

ДЕКОРАТИВНО-ХУДОЖНЄ ОФОРМЛЕННЯ

Створення бренду фестивалю та виготовлення сувенірної продукції (футболки, календарі, еко-сумки). Виготовлення та монтаж «бренд волу». Поліграфія та афіші. Реклам в ЗМІ та зовнішня реклама. Виготовлення статуеток та дипломів – 35 тис.

 

ЗАПРОШЕННЯ/УЧАСТЬ/ПРОЖИВАННЯ УЧАСНИКІВ

Проїзд (оплата білетів), проживання (20 літераторів з України, серед яких члени журі, лекторі та почесні гості та іноземні письменники наприклад 5 - напівлюкси, 10 – поліпшений стандарт, 10 – стандарт) транспорт по місту, гонорари, робота жюрі, премії, супровід. Витрати на харчування. 70 тис. грн.

 

Видання антології фестивалю – 200 примірників – 9 тис.

 

Адміністративна та творча група організаторів 6 людей – 14 тис.

 

Волонтери різних професій: на партнерских умовах.

 

Всього: 143 тис.

 

Прохання сприяти організаційно, медійно та емоційно і фінансово згідно зі всіма пунктами кошторису.

 

Так, саме завдяки активності громадських організацій, окремих волонтерів, активної підтримки спонсорів, ЗМІ та представників місцевої влади місто Рівне додало обертів у набутті статусу Великого Міста, відкритого до визначних масштабних подій. Зокрема, щороку у серпні рівняни та гості міста рухаються у ритмі джазу :) та джазують на міжнародній події Art Jazz Cooperation. У 2016 році, в серпні, зусиллями Рівненської обласної організації "Українська Асоціація Маркетингу" та виконавчого комітету Рівненської міської ради Рівне провело масштабну кіноподію – Рівненський міжнародний кінофестиваль.

 

З нетерпінням чекаємо на СУП! Шановні організатори, Український Авторський Портал готовий надати підтримку і відкритий до співпраці за тел. 063 776 7766, support@book-ua.net.

 

Наталя Богданець

14.11.2016

Джерело: http://book-ua.net/