УАП - У Рівному Микола Томенко презентує навчальний посібник "Україна: історія Конституції"

У Рівному Микола Томенко презентує навчальний посібник

У п’ятницю, 18 листопада, у Рівненському державному гуманітарному університеті відбудеться зустріч викладачів і студентів з громадським і політичним діячем, кандидатом історичних наук, доктором політичних наук Миколою Томенком.

 

 

Під час зустрічі Микола Володимирович презентує свою книгу "Україна: історія Конституції" – навчальний посібник, схвалений для використання у загальноосвітніх навчальних закладах і присвячений висвітленню питань історії розвитку українського конституціоналізму від найдавніших часів до сьогодення.

 

"Це своєрідний нарис інтелектуальної історії країни шляхом аналізу конституційних документів та доктрин, підготовлених українськими науковцями, громадськими та політичними діячами", – йдеться у вступній статті Миколи Томенка.

 

Також під час зустрічі обговорюватимуть світоглядні та просвітницькі проекти Фонду "Рідна країна" та Громадського руху "Рідна країна".

 

Початок зустрічі: 11.00. Місце: аудиторія 419, навчальний корпус №2 РДГУ (адреса: вул. Пластова, 31 (колишня вулиця Остафова, 31).

 

16.11.2016

Фото: обкладинка книги "Україна: історія Конституції" з сайту bookopt.com.ua, фото Миколи Томенка з сайту Вікіпедія

Джерело: http://book-ua.net/