УАП - У Рівному Богдан Столярчук успішно презентував книгу "Храм вічної музики. Рівненській дитячій музичній школі №1 ім. М.В. Лисенка 75 років"

У Рівному Богдан Столярчук успішно презентував книгу

Презентація вийшла дуже сонячною та натхненною. Таким є, зрештою, і сам автор – мистецтвознавець Богдан Столярчук.

 

06 травня в залі, де експонуються ікони, в Рівненському обласному краєзнавчому музеї, було велелюдно: практично жодного вільного місця. Богданові Столярчуку, видатному мистецтвознавцеві Рівненщини, автору чималої кількості праць із мистецтвознавства, краєзнавства, біографічних робіт прийшли висловити слова шани та подяки рідні, давні друзі, колеги, послідовники та шанувальники – за те, що він є, і за його внесок у культурну спадщину краю й України.

 

Від себе зауважу: шкода, що не довелося бути студенткою пана Богдана :) Направду, яскравий виступ його під час презентації з перших слів і рухів переконав мене в тому, наскільки цікаво Богдан Йосипович Столярчук подає матеріал. До речі, студенти Інституту мистецтв РДГУ, присутні на презентації, у багатоголоссі побажали панові Богдану "Многая літа".

 

Під час презентації діяла виставка, створена на основі експонатів, які Богдан Йосипович передав обласному краєзнавчому музею: книги, дипломи, грамоти, подяки, інші цікаві документи.

 

Крім того, Богдан Столярчук підготував і вручив представникам краєзнавчого музею сюрприз: як сказав сам митець, "Це – мій дембельський кітель". Фото додається.

 

Від Українського Авторського Порталу щиро вітаю пана Богдана з успішною презентацією й бажаю довгих років життя та ще презентувати чимале число таких важливих для української нації праць.

 

Наталя Богданець, Український Авторський Портал

Фото - Український Авторський Портал

06.05.2015

 

 

 

 

 

Богдан Столярчук під час презентації

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підтримка і тепло від рідних - це завжди так приємно! Привітання Богданові Столярчуку

 

 

 

 

Вітальне слово - у директора дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка Леоніда Кашперського

 

 

 

 

 

"Многая літа" - від студентів...

 

 

...і разом з ними - від всіх присутніх!

 

 

Сюрприз для краєзнавчого музею від Богдана Столярчука

 

 

Джерело: http://book-ua.net/