УАП - У Дубенському замку Віктор Мазаний презентував фотоальбом про історію Дубна

У Дубенському замку Віктор Мазаний презентував фотоальбом про історію Дубна

Успішний спільний проект Віктора Мазаного та Анатолія Похилюка "Дубно – зоря століть" було презентовано в Дубно на 24-ту річницю незалежності України на території Дубенського історико-культурного заповідника.

 

Привітати заслуженого журналіста України, письменника, викладача та фотографа Віктора Мазаного завітала велика кількість людей. Серед гостей – голова РОО Національної спілки письменників України Анна Лимич, рівненські письменники, члени НСПУ Микола та Любов Пшеничні та інші. На захід завітала і делегація з Польщі.

 

До слова, матеріал для фотоальбому "Дубно - зоря століть" збирали три роки. Творчий тандем – Віктор Мазаний і відомий рівненський фотомитець Анатолій Похилюк – за підтримки міського голови Дубна Василя Антонюка та міськради створили достойну книгу про історію Дубна у фотографіях. За словами Василя Антонюка, примірники фотоальбому він уже презентував своїм колегам з інших областей України та закордону.

 

Український Авторський Портал щиро вітає Віктора Мазаного з успішною презентацією та бажає міцного здоров’я й майбутніх успішних проектів!

 

Наталя Богданець

25.08.2015

Фото: Анна Лимич, Український Авторський Портал

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: http://book-ua.net/